Tracer Eureka ? bezprzewodowa mini klawiatura do smartfonu

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje uniwersalną, bezprzewodową mini klawiaturę Eureka. To niewielkie urządzenie, mieszczące się w poręcznym etui, znacznie poprawia komfort korzystania z tabletów, smartfonów, konsoli PlayStation 3, czy urządzeń typu media center z obsługą bluetooth.

Klawiatura Eureka jest w pełni zgodna ze standardem Bluetooth 2.0, dzięki czemu współpracuje z większością urządzeń pracujących pod kontrolą systemów Android, iOS, Mac OS, Windows czy Symbian. Zalety tej niewielkiej klawiatury docenią również posiadacze konsoli Playstation 3 oraz wszelkiego rodzaju zestawów typ media center (z obsługą Bluetooth).

Klawiatura jest wyposażona w 16 klawiszy funkcyjnych, za pomocą których możemy m.in. zmieniać kolejność odtwarzanych utworów, teledysków, regulować poziom głośności czy uruchamiać dedykowane aplikacje w poszczególnych systemach operacyjnych. Ponadto na spodzie klawiatury znajdziemy wbudowany touchpad, dodatkowo rozszerzający możliwości wykorzystania Eureki.

Eureka jest zasilana za pomocą dwóch baterii AAA. W wersji Premium do klawiatury dołączone jest wygodne etui, które umożliwia jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

Niewątpliwym plusem Tracer Eureka jest także bardzo atrakcyjna cena. Za 139 złotych (159 PLN wersja z etui) otrzymujemy w pełni funkcjonalną, przenośną klawiaturę, touchpad i uniwersalny pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego będziemy mogli zarządzać pracą wielu urządzeń. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Aktualności Elektronika