Telefon Huawei P9 – idealny dla przedsiębiorcy

Klasowy P9 to telefon wprost skrojony na miarę każdego przedsiębiorcy. Walory użytkowe uczyniły z urządzenia chińskiego producenta smartfon niezwykle popularny.

Doskonały smartfon biznesowy

Chiński koncern od co najmniej kilku lat ugruntowuje swoją wysoką pozycję na rynku telefonów komórkowych. Do głównych zalet większości modeli ze stajni Huawei zalicza się funkcjonalność, ekonomikę działania oraz przystępną cenę. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz prosty interfejs sprawiają, że P9 jest jednym z najchętniej wybieranych telefonów tej marki. Szczególnie bardzo cenią go przedsiębiorcy – smartfon ten jest właściwie stworzony do działania w rękach biznesmena.

Huawei P9 jest na tyle uniwersalny, że w zasadzie nie ma znaczenia to, jakie stanowisko zajmujesz, bądź w jakiej branży pracujesz. Ogromna liczba praktycznych aplikacji oraz wbudowane funkcje pomagają w zaplanowaniu całego dnia i ułatwiają podział poszczególnych zadań. Dzięki temu smartfon azjatyckiego producenta cieszy się niesłabnącą popularnością użytkowników na całym świecie.

Unikalna i wygodna obudowa telefonu Huawei P9

Model odznacza się znakomitym połączeniem nowoczesnego designu z klasycznym wykończeniem obudowy. Specjalnie przystosowane krawędzie wpływają na komfort trzymania urządzenia – świetnie układa się w dłoni i gwarantuje wygodę obsługi nawet jedną ręką. Na uwagę zasługuje też jedyna w swoim rodzaju obudowa. Wykończenie z aluminium wraz z diamentowym szlifem to doskonały walor estetyczny nadający konstrukcji modernistycznego charakteru.

Warto dodać, że obudowa jest polerowana i szczotkowana, dzięki czemu projektantom udało się uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny w postaci półprzezroczystej powierzchni metalu. Wymiary Huawei P9 to kolejno 145 mm wysokości, 70,9 mm szerokości oraz 7 mm grubości (telefon jest bardzo cienki), waży przy tym 144 g.

Solidne i mocne wnętrze

Dużym atutem telefonu Huawei P9 są solidne podzespoły. Za sprawność działania całego urządzenia odpowiada bezpośrednio ośmiordzeniowy procesor Kirin 955. W praktyce objawia się to szybkim i niezawodnym funkcjonowaniem, a taki właśnie powinien być aparat biznesowy. Nie możesz przecież pozwolić sobie na to, by przez drobną awarię urządzenia nie doprowadzić do finalizacji transakcji lub utracić kontakt z klientem czy współpracownikiem. Bardzo solidne wnętrze gwarantuje też stabilne działanie systemu Android oraz wszystkich aplikacji.

Trzeba zwrócić uwagę na walory grafiki – z P9 możesz oglądać materiały w jakości Full HD. Z pewnością dostrzeżesz różnicę także podczas przeglądania social mediów lub stron internetowych. Pod tym względem Huawei prezentuje się znakomicie, szczególnie porównując z innymi modelami tej klasy. Posiada on akumulator o mocy 3000 mAh. Zgodnie z danymi producenta pozwala to na maksymalny czas rozmów równy 1080 minut lub aż 566 godzin czuwania.

Nowoczesne rozwiązania biznesowe

Telefon dla przedsiębiorcy to nie tylko kalendarz czy organizer. Obsługa wielu formatów plików oraz możliwość ich edycji pozwala zarówno na przeglądanie plików tekstowych, formularzy czy prezentacji, ale także samodzielne ich tworzenie i edycję. Dzięki temu w dowolnej chwili możesz pobrać potrzebne materiały ze skrzynki e-mail oraz wykorzystać je podczas spotkania z klientem.

Skuteczny przedsiębiorca potrzebuje urządzenia, które gwarantuje najlepszą komunikację oraz organizację zajęć przy zaledwie kilku kliknięciach. Dokładnie taki jest telefon Huawei P9, który znajduje się w ofercie dla firm u największych operatorów w kraju, w tym także u jednego z potentatów, czyli T-Mobile.

Aktualności Smartfony