Tani, wydajny smartfon dwurdzeniowy – Tracer Oxygen GS1

Doczekaliśmy się pierwszego smartfonu w ofercie firmy TracerOxygen GS1. Telefon wyposażony jest w wydajny, dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Do wyświetlania obrazu wykorzystano aż 5-calowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli. Ponadto Smartfon Oxygen GS1 obsługuje HSDPA, HSPA i WCDMA. Całość zarządzana jest przez system Android ICS w wersji 4.0.4.

Smartfon Tracer wyposażony jest również w dwie kamery. W tylnej części obudowy umieszczono obiektyw z matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli i funkcją autofokus, który jest wspierany przez diodę doświetlającą LED. Druga z kamer frontowa, o rozdzielczości VGA, doskonale sprawdzi się w trakcie prowadzenia wideorozmów. Oxygen GS1 umożliwia także bezprzewodową komunikację z siecią oraz innymi urządzeniami dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth. Dodatkowo, do dyspozycji użytkowników, oddano odbiornik GPS+AGPS, pamięć flash o pojemności 4GB (możliwość rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą kart micro SD) oraz radio FM.

Niewątpliwą zaletą Tracer Oxygen GS1 jest obsługa standardu Dual SIM. Dzięki temu, korzystając z jednego urządzenia, możemy równocześnie używać dwóch różnych kart SIM dowolnych operatorów telefonii komórkowej.

Tracer Oxygen GS1 objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 650 zł brutto.

Specyfikacja:

System operacyjnyAndroid 4.0.4
Wielkość ekranu5??
Rozdzielczość ekranu800×480
Procesor2x1GHz
Standardy przesyłania danychWCDMA, GSM, GPRS, EDGE, HSDPA, HSPA
Pamięć RAM512 MB
Pamięć wewnętrzna4 GB
Kamerafront 0,3 Mpx, tył 5 Mpx z autofokusem i diodą LED
Wi-Fi & BluetoothTak
Dual SIMTak
Bateria3200 mAh
Obsługa kart pamięcimicroSD, do 32 GB
InneGPS+AGPS, radio FM
Gwarancja (miesiące)24

Aktualności Smartfony