Szalone ceny smartfonów w Orange

9 marca rusza kolejna edycja Szalonych Dni w e-sklepie na www.orange.pl. Można w niej kupić nowoczesne smartfony w cenach obniżonych do 9 zł i skorzystać z 6 miesięcznej bonifikaty na abonament. Dodatkowo klient może stać się posiadaczem repliki oficjalnej piłki UEFA EURO 2012TM. Z atrakcyjnych cen smartfonów mogą skorzystać także klienci biznesowi. Orange obniża ceny telefonów we wszystkich taryfach Orange dla Firm.

Z promocji Szalone Dni w e-sklepie Orange mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni chcący kupić smartfona z nową aktywacją oraz klienci przedłużający umowę w ofercie abonamentowej. Do 14 marca mogą w niej wybrać jeden z trzech nowoczesnych telefonów dostępnych za 9 zł, z wybranym planem taryfowym i umową na 24 miesiące. Oprócz tańszego telefonu dostaną zniżkę na abonament przez pierwsze sześć miesięcy umowy. Dzięki temu, w zależności od wyboru mogą zaoszczędzić nawet 620 zł a ponadto otrzymać wyjątkową replikę oficjalnej piłki UEFA EURO 2012TM.

Do wyboru są:

  • Nokia Lumia 710 ? taniej o 140 zł, w planie z internetem – Pantera II 89,90
    i abonamentem obniżonym do 59,90 zł,
  • Nokia E6 ? taniej o 470 zł, w planie na rozmowy – Delfin II 79,90 i abonamentem obniżonym do 49,90 zł,
  • HTC Mozart ? taniej o 370 zł, w planie na SMS-y z dostępem do portali społecznościowych – Pelikan II 59,90 i abonamentem obniżonym do 39,90 zł.

Również klienci biznesowi zainteresowani kupieniem nowoczesnego smartfona mogą skorzystać z niższych cen obowiązujących od 9 marca w ofertach Orange dla Firm. Obniżono w niej ceny ponad 30 telefonów dostępnych w e-sklepie na www.orange.pl/dlafirm  oraz Salonach Orange.

Każdy zakup produktów i usług dostępnych w ofercie Orange jest premiowany udziałem w Loterii EURO 2012 w Orange. Codziennie można w niej wygrać 4 bilety na mecze UEFA EURO 2012TM, 12 multimedialnych smartfonów Sony Ericsson XperiaTM neo V oraz 12 replik oficjalnej piłki UEFA EURO 2012TM.

Aktualności Elektronika telekomunikacja