Startuje Orange Supporters? Cup ? rywalizacja kibiców z 11 krajów Europy

Orange, oficjalny partner UEFA EURO 2012?, zaprasza wszystkich fanów futbolu w 11 krajach Europy, w których obecna jest marka Orange, do współzawodnictwa w Supporters? Cup. Na najlepszych graczy czeka wyjazd na mecz otwarcia oraz mecz finałowy UEFA EURO 2012?. 

Dziś (12 marca), niespełna 3 miesiące przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012? ruszają wirtualne paneuropejskie zawody fanów piłki nożnej – Orange Supporters? Cup. Na  www.supporterscup.orange.com mogą spotkać się wszyscy miłośnicy futbolu by poczuć przedsmak atmosfery piłkarskich mistrzostw Europy i pokazać, że mocno kibicują swojej narodowej drużynie.

W konkursie można wystartować indywidualnie lub w drużynie, grając przeciwko innym zawodnikom w swoim kraju lub z zagranicy. Na uczestników czeka seria gier online i  gier na telefon komórkowy. Do wygrania jest wiele nagród, wśród nich bilety na mecze EURO 2012?, nowoczesne telefony komórkowe, oficjalne gadżety Orange z logo UEFA EURO 2012?. Zwycięskie drużyny pojadą specjalnym ?VIP busem? do Warszawy na mecz otwarcia i do Kijowa na mecz finałowy UEFA EURO 2012?.

Na www.supporterscup.orange.com uczestnicy mogą się już rejestrować, kompletować  drużyny, stworzyć kibica ? awatara, dowiedzieć się więcej o swojej narodowej drużynie czy poćwiczyć śpiewanie hymnu narodowego.

W Supporters? Cup mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy futbolu niezależnie od tego, czy są klientami Orange czy nie. W nadchodzących miesiącach Orange przedstawi kolejne propozycje dla fanów piłki nożnej, które pozwolą im przeżyć wyjątkowe emocje związane z UEFA EURO 2012?, niezależnie od tego, czy będą śledzić mecze w domu czy na stadionie.

– Piłkarskie mistrzostwa Europy UEFA EURO 2012są dla fanów piłki nożnej wydarzeniem roku. Za pomocą Supporters? Cup, oficjalnej aplikacji mobilnej oraz innych niespodzianek, które przygotowujemy dla naszych klientów, chcemy wspierać ich pasję do futbolu. Wierzymy, że porywające rozgrywki, specjalne produkty i usługi, które zaproponujemy sprawią, że UEFA EURO 2012? będzie dla naszych klientów i wszystkich fanów futbolu w całej  Europie jeszcze bardziej wyjątkowym przeżyciem ? powiedziała Severine Legrix De La Salle, wiceprezes ds. marki Orange.

Orange jest oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012?, a w Polsce także oficjalnym partnerem technologicznym Mistrzostw. Wspólnie z UEFA, Orange przygotowuje również oficjalną aplikację  mobilną na potrzeby turnieju.

Zaangażowanie w UEFA EURO 2012? to pierwszy ogólnoeuropejski projekt sponsoringowy Orange. Uczestniczy w nim 11 krajów: Polska, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Słowacja, Rumunia,  Austria, Luxemburg, Mołdawia, Szwajcaria oraz Armenia. Wszystkie kraje biorą też udział w Supporters? Cup.

Zapraszamy na www.supporterscup.orange.com

twitter:  #SUPPORTERSCUP

Aktualności Aplikacje Internet