SimCity – nadchodzi wersja offline!

Masz szlaban na internet? Programiści Maxis udostępnią w końcu aktualizację, którą z pewnością docenią niegrzeczni miłośnicy wirtualnego budowania metropolii, którym po wielu nocach spędzonych przed komputerem rodzice postanowili odciąć łączność z siecią. Nowe SimCity w końcu doczekało się wersji offline, która nie wymaga podłączenia do internetu.

Szlaban na internet to oczywiście żart, a przynajmniej nie najważniejszy powód, przez który nowe SimCity nazbierało ujemnych punktów właśnie za sprawą braku wersji offline. Po wielu negatywnych głosach związanych z tym, że gra nie uruchomi się bez łączności z siecią w końcu działanie gry będzie zależeć tylko od posiadanego sprzętu i na czas załadowania się mapy i danych gry nie będzie miała wpływu siedząca w pokoju obok siostra, pobierająca wszystkie odcinki “Mody na sukces”, liczne błędy i ciągłe obciążenie serwerów. Częste problemy z podłączeniem do serwera doprowadzały graczy do wściekłości i często po dłuższych próbach łączenia zniechęcały do gry.

panoramic_610x339

Dziesiąta już aktualizacja SimCity nie zmieni obecnego działania gry i wciąż będzie można logować się na serwerach, tak jak to miało miejsce dotychczas, jednak zostanie ona wzbogacona o dodatkowy tryb gry pojedynczej, nie wymagającej połączenia z internetem.

Programiści firmy Maxis są na etapie ciągłych testów najnowszej aktualizacji. Nadal nie poinformowano kiedy można spodziewać się jej wydania.

Źródło

Aktualności Gry Rozrywka Software