Samsung GALAXY S scl

4-calowy ekran SuperClear LCD, bateria o pojemności 1650 mAh i procesor 1 GHz ? to główne cechy nowego smartfonu z oferty Samsung.

GALAXY S scl to kolejna propozycja Samsung reprezentująca ideę ?Smart Life?. Telefon wyposażono w szereg inteligentnych funkcji i aplikacji, jak:

* wirtualna klawiatura SWYPE ułatwiająca szybkie pisanie wiadomości
* podsumowanie dnia (Daily Briefing), zapewniające dostęp do informacji pozwalających zaplanować sobie dzień, jak prognoza pogody czy notowania giełdowe
* przeglądarka rozszerzonej rzeczywistości Layar, która na podstawie obrazu z kamery wskazuje pobliskie m.in. zabytki i restauracje
* Social Hub, czyli narzędzie integrujące kontakty i wiadomości z telefonu, poczty elektronicznej, popularnych serwisów społecznościowych oraz kalendarzy online.

Dodatkowo, dzięki szerokim możliwościom systemu Google Android 2.2 i zaplecza w postaci sklepów Android Market i Samsung Apps możliwe jest dopasowanie zawartości urządzenia do własnych potrzeb.

4-calowy ekran SuperClear LCD, jaśniejszy i szybciej reagujący niż popularne matryce TFT, pozwala cieszyć się jakością odtwarzanych multimediów nawet w jasnym świetle. Pobiera też mniej energii niż standardowe ekrany, co w połączeniu z baterią 1650 mAh daje dłuższy czas pracy telefonu. Bezproblemową komunikację z innymi urządzeniami i internetem umożliwia m.in. AllShare (DLNA), Bluetooth 3.0, Wi-Fi, a płynne działanie systemu i pełną wielozadaniowość dla aplikacji zapewnia procesor 1 GHz.

Sugerowana cena detaliczna Samsung GALAXY S scl w Polsce wynosi 1499 zł.

Aktualności Android telekomunikacja