Rusza Telewizja Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie

Od dziś klienci Orange Polska mogą oglądać filmy i programy telewizyjne w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdują. Na powitanie w Telewizji Tu i Tam otrzymali na trzy miesiące bezpłatny dostęp do ponad 20 kanałów telewizyjnych i 50 filmów na życzenie. Sami zadecydują, czy chcą je obejrzeć na ekranie telewizora, komputera czy telefonu komórkowego.

W Telewizji Tu i Tam można oglądać ponad 20 popularnych kanałów telewizyjnych, a także filmy na życzenie. Przez pierwszy miesiąc promocji klienci będą mieć dostęp do 30 tytułów, w tym takich hitów jak ?Vicki Cristina Barcelona?, ?Jak zostać królem?, ?Amelia?, ?Między Światami? czy ?Jestem Miłością?. Później co miesiąc 10 filmów zostanie zamienionych na nowe ? w sumie w czasie promocji klienci będą mogli obejrzeć bezpłatnie aż 50 filmów.

Telewizja Tu i Tam jest dostępna na ekranie telewizora – w ramach Orange TV (usługi TV dostępnej w dwóch technologiach: technologii kablowej ? IPTV oraz satelitarnej), przez internet – na ekranie komputera po zalogowaniu na http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam.phtml oraz poprzez specjalną aplikację mobilną ? na ekranie telefonu komórkowego. Można także włączyć ten sam program lub film na kilku urządzeniach jednocześnie.

Na start Telewizji Tu i Tam przygotowano aplikację mobilną dla systemu Android ? jest ona do pobrania z Google Play. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie aplikacji także dla innych systemów, m.in. iOS oraz Symbian.  Obecnie klienci korzystający z telefonów z systemem Symbian mogą oglądać kanały telewizyjne dostępne w Telewizji Tu i Tam na portalu Wap pod adresem: tuitam.orange.pl

Dla klientów, którzy będą korzystać z telewizji Tu i Tam poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował także specjalny Pakiet Multimedia. Klienci otrzymają w nim miesięcznie 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 Mb na przesyłanie danych. Miesięczny koszt Pakietu to 15 zł z VAT. Użytkownicy planów taryfowych: Pantera 300, Pantera 450, Pantera 750 i Pantera iPhone 550 korzystają z dostępu do Pakietu TV w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.

Aktualności Internet telekomunikacja