Rusza nowa telewizja – nc+

Dziś ruszyła nowa platforma cyfrowa nc+ – wynik połączenia dwóch liderów płatnej telewizji: CYFRY+ i n. Zaoferuje ona aż 50 kanałów HD oraz najnowocześniejszy dekoder mediaBOX+ na rynku.
nc+ przedstawiła znacznie bogatszą ofertę niż ta, z której do tej pory korzystali abonenci CYFRY+ i n. Na konferencji prasowej w Hilton Warsaw Hotel, Julien Verley, Prezes nc+, mówił o końcu kompromisów, będących dotychczas codziennością dla tych, którzy musieli dokonać wyboru pomiędzy dwoma płatnymi telewizjami operującymi w segmencie premium. Data ogłoszenia jest symboliczna – 21  marca 2013 roku mija dokładnie 18 lat od momentu rozpoczęcia transmisji CANAL+ w Polsce. Jesteśmy dumni, iż dzięki najlepszej ofercie programowej i technologii nc+ weszła do wąskiego grona najważniejszych europejskich graczy na rynku płatnej telewizji, takich, jak BSkyB w Wielkiej Brytanii czy CANAL+ we Francji – powiedział Julien Verley, prezes nc+.
“Mamy wszystko, co najlepsze: w sporcie od rodzimej Ekstraklasy, przez ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, aż po Ligę Mistrzów UEFA. Kino alternatywne  i produkcje największych wytwórni filmowych. A do tego żużel, NBA, tenis w możliwie najlepszym wydaniu, wszystkie najlepsze kanały tematyczne, w tym siedem produkowanych przez nc+. Wszystko w parze z technologią, która sprawia, że miejsce i czas w którym mamy zobaczyć wszystko co kochamy kompletnie przestają się liczyć.”- dodał Christian Anting, Członek Zarządu nc+.
To wielkie święto dla wszystkich fanów sportu i kina, gdyż zyskują  ekskluzywny dostęp do największych imprez sportowych i premier filmowych dostępnych tylko dzięki nc+ :

  • Wszystkie najważniejsze ligi na świecie wraz z rodzimym dziennikarstwem i plejadą ulubionych komentatorów sportowych z nSport i CANAL+, a do tego boks, żużel, NBA i tenis

  • 6 kanałów z nowej rodziny CANAL+, wzbogaconych dzięki treściom nPremium: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Film, CANAL+ Film2, CANAL+ Family, CANAL+ Family2

  • Nowa jakość transmisji (pod względem obrazu i dźwięku) – najszersza oferta rynkowa z 50 kanałami w HD

  • 6 własnych kanałów tematycznych: kuchnia+, DOMO+, ale kino+, PLANETE+, MiniMini+, teleTOON+/HYPER+ oraz doskonale rozpoznawalne propozycje programowe Discovery i BBC

Finalny kształt i unikalny charakter nc+ pozwalający w pełni na użycie terminu “nowa definicja rozrywki” nadały technologie – dziedzictwo dwóch silnie konkurujących zespołów inżynierów, którzy wiedzieli, że w parze z treścią muszą pojawić się innowacje. Głównym zadaniem było lepsze dopasowanie do trybu życia użytkowników. Motto z którym zgadzają się wszyscy: jeszcze łatwiej – zawsze i wszędzie.

Platforma nc+ daje silne świadectwo uważnego wsłuchiwania się w głos użytkownika. Jej twórcy zdawali sobie sprawę z tego, że najlepszy zestaw treści to dopiero połowa sukcesu. Dlatego prawdziwa redefinicja przychodzi z funkcjonalnościami, które dopełniają ofertę:

 

  • Multiroom – film, mecz i serial – jednocześnie nawet w sześciu różnych pokojach – w ramach jednej umowy

  • nc+GO – Multiscreen – ulubione programy na ekranie smartphone’a lub tabletu w dowolnym miejscu w Polsce

  • Dekoder PVR (nagrywanie, zatrzymywanie, cofanie) z dostępem do biblioteki programów VOD+ i netVOD+ (wirtualne wypożyczalnie filmów i programów) – najlepsze produkcje w dowolnym momencie Twojego dnia

  • WiMP – 20 milionów utworów – każdy rodzaj muzyki na wyciągnięcie ręki

– Jako dostawca rozrywki, konkurujemy o czas naszego abonenta. Poprzez dostępność, elastyczność i doskonałą ofertę programową mamy pewność, że czas jaki spędzi z nami to gwarancja najlepszej, absolutnie pozbawionej ryzyka i rozczarowań rozrywki, jakiej można doświadczyć. Nie ważne czy rozmawiamy o wizycie w kinie, na koncercie czy uczestnictwie w wielkim widowisku sportowym. Wartość naszej oferty porównana do ceny choćby dwóch biletów na którekolwiek z wymienionych wydarzeń nie pozostawia cienia wątpliwości – nc+ to esencja rozrywki w segmencie premium, której atrakcyjność jest bezdyskusyjnie uzasadniona zarówno na poziomie emocjonalnym, jak i racjonalnym – stwierdził Julien Verley, prezes zarządu nc+.

nc+ to sześć pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, CANAL+ SILVER, CANAL+ GOLD, CANAL+ PLATINUM i ALL INCLUSIVE+, stworzonych na podstawie szeroko zakrojonych badań, przeprowadzonych, aby możliwie najbardziej precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby użytkownika i jednocześnie dostarczyć elastyczną ofertę.  Cena najniższych pakietów nie różni się od przedziału kwot znanego abonentom n i CYFRY+. Pakiet Comfort+ oferuje 70 kanałów, w tym 17 w jakości HD za 39 zł. Za 59 zł abonenci uzyskają dostępu do najlepszej oferty w tej cenie na rynku, z 108 kanałami, w tym 34 w HD.

 

Pakiet premium obejmujący CANAL+, już za 79 zł spełni oczekiwania całej rodziny i zagwarantuje rozrywkę dla dzieci i dorosłych. CANAL+ SILVER to wybrane wydarzenia sportowe i najnowsze premiery filmowe.

Następne poziomy: CANAL+ GOLD i CANAL+ PLATINUM to oferta dla tych, którzy oczekują jeszcze większej liczby filmów i wydarzeń sportowych oraz technologia pozwalająca odtwarzać ulubione programy i filmy w dowolnym czasie. Prawdziwy fan nie przegapi już niczego.

 

Pełna oferta dostępna jest w sprzedaży od dzisiaj zarówno dla subskrybentów CYFRY+ i n, jak również dla nowych abonentów, którzy chcą, aby ich rodzina miała dostęp do rozrywki najwyższej klasy. Już dziś abonenci CYFRY + i n zyskują dostęp do nowych pakietów, zaś nowa rodzina  CANAL+ pojawi się  5 kwietnia.

Aktualności Sprzęt satelitarny