Przegląd aplikacji na smartfony z Windows Phone

Zapraszam na cotygodniowy przegląd aplikacji na smartfony z Windows Phone.

Szukasz pomysłu na obiad? Przepisy.pl – najpopularniejsza aplikacja kulinarna w Polsce zapewni Ci dostęp do ponad 2 tysięcy przepisów, w tym propozycje dań na każdy dzień tygodnia. korzystaj z przelicznika miar i wag, minutnika czy porad Szefa Kuchni oraz Żywieniowca. Zapisuj ulubione dania w książce kucharskiej i dziel się nimi z przyjaciółmi na portalach społecznościowych. Nie masz pomysłu, co ugotować na wieczór? Potrząśnij telefonem, a aplikacja wylosuje przepis za Ciebie!

Groupon to nowość wśród aplikacji, która pozwali Ci odkryć najlepsze oferty w Twoim mieście! Restauracje, sklepy, SPA, kluby sportowe – wszystko w zasięgu wzroku – na dodatek z rabatem nawet do 70%. Wystarczy kilka kliknięć i wybrana oferta dnia będzie Twoja! Za pośrednictwem aplikacji możesz przeglądać i kupować dostępne oferty, zajrzeć na swoje konto, realizować kupony Groupon bez potrzeby drukowania, wyszukiwać oferty w innych miastach i kupować oferty z innych krajów.

Cała Wikipedia w Twoim smartfonie! Uzyskaj dostęp do największej encyklopedii świata. Przeglądaj artykuły najbliższe Twojej lokalizacji, szukaj hasła w jednym ze 100 języków, zapisuj je do przeczytania w trybie offline lub udostępniaj na portalach społecznościowych, e-mailem lub za pośrednictwem fotokodów.

Lubisz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje, gdziekolwiek jesteś? Z aplikacjami, które Ci polecimy nic Cię nie ominie!

Zacznij dzień od Dziennika Gazety Prawnej. Dzięki aplikacji na Windows Phone uzyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich wydań DGP, zarówno numeru bieżącego, jak i archiwum. Czytaj pełne strony gazetowe na ekranie swojego telefonu, dodaj artykuły do ulubionych, udostępniaj je znajomym za pośrednictwem poczty e-mail oraz portali społecznościowych. Czytanie gazety do śniadania jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Wolisz rozpocząć dzień od lżejszych tematów? Pobierz Pudelka, a uzyskasz dostęp do największego portalu plotkarskiego, z którego korzysta każdego dnia 2,5 miliona ludzi. Nie ominie Cię żadna plotka, żadne zdjęcie z życia gwiazd. Będziesz zawsze na biężąco i nie dasz się zaskoczyć przy porannej kawie w pracy.

 

Aktualności Smartfony Windows