Prezent dla gamera do 200 zł – 3 praktyczne propozycje

Popularna książka, ekstrawagancki krawat, własnoręcznie dziergany sweter czy płyta ulubionego zespołu. Umówmy się, z biegiem lat tego rodzaju prezenty zamiast zaskakiwać mogą okazać się nieco nużące. Jakim prezentem zaskoczyć swojego chłopaka lub syna, jeśli jego ulubioną formą rozrywki są gry komputerowe lub relaks przy konsoli? Przedstawiamy nasz ranking 3 najciekawszych prezentów dla gamera, które nie zrujnują Twojego budżetu.

prezent dla gamera

Klawiatura gamingowa

W sklepach ze sprzętem komputerowym można znaleźć wiele rodzajów klawiatur przeznaczonych specjalnie dla gamerów. Odpowiednia klawiatura gamingowa wyposażona będzie w mechaniczne klawisze, które charakteryzują się znacznie szybszym czasem reakcji, niż ma to miejsce w przypadku ich membranowych odpowiedników.

Sporym ułatwieniem dla gamera będzie także możliwość regulacji podświetlenia, które po kilku godzinach intensywnego grania może okazać się nieco męczące.

Kupując klawiaturę dla gracza, zwróć uwagę, jakie inne funkcjonalności oferuje dany producent. Przydatną rzeczą będzie na przykład technologia “antyghosting”, umożliwiająca naciskanie wielu klawiszy jednocześnie. Przykładowe klawiatury gamingowe znajdziesz na: https://www.neonet.pl/gaming-pc/klawiatury-gamingowe.html.

Myszka dla gamera

Odpowiednia myszka to obok klawiatury kolejny ze sprzętów, bez których nie może obejść się żaden gamer. Jednym z najpopularniejszych producentów myszek dla graczy jest firma Razer. Ergonomiczne kształty ich myszek oraz charakterystyczne podświetlane logo to znaki rozpoznawcze amerykańskiego producenta. Modele te wyróżniają się znacznie większą wytrzymałością niż ma to miejsce w przypadku klasycznych myszek. Przykładem takiej myszki jest Razer DeathAdder Essential, która charakteryzuje się wytrzymałością do nawet 10 milionów kliknięć. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat myszek gamingowych? Zajrzyj na https://www.neonet.pl/gaming-pc/myszy-gamingowe.html i wybierz idealny model.

Kultowa gra komputerowa

Twórcy gier komputerowych co kilka dnia zaskakują nas nowymi tytułami gier, jednak czasami warto postawić na klasykę i sprawdzone tytuły. „FIFA19”, ostatni “Wiedźmin”, “Battlefield V” – to tylko część gier, które, szukając prezentu dla gamera, można kupować w ciemno. Aby uniknąć zdublowania tytułów – co w przypadku wytrawnego gamera może okazać się prawdopodobne, warto podpytać go wcześniej o konkretną grę i dowiedzieć się, jaka jest jego opinia na ten temat.

Jakie macie pomysły na inne prezenty dla gamera? O co powinniśmy rozszerzyć naszą listę? Dajcie znać w komentarzach!

Aktualności Gry Poradniki