Poprawiony widok stron Facebook-a na smartfonach i tabletach

Z myślą o swoich użytkownikach, Facebook wprowadza ulepszony widok Stron na telefonach i tabletach. Każdego dnia, za pośrednictwem urządzeń mobilnych, portal odwiedzają miliony osób. I to właśnie o nich Facebook postanowił zadbać.

Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim nowy, prosty i wygodny wygląd Stron podczas przeglądania Facebooka na urządzeniach mobilnych. Podstawowe informacje, jak dane kontaktowe czy lokalizacja, znalazły się teraz na pierwszym planie. U góry strony pojawiły się także wszystkie formy interakcji użytkowników na Stronach, jak przyciski ?Lubię to? czy ?Udostępnij?.

Zmiany wprowadzono także od strony zarządzania Stronami z urządzeń mobilnych. Przypięte przez administratorów posty z ciekawymi informacjami czy grafikami zostały uwydatnione i przesunięte na środek ekranu, dzięki czemu użytkownicy smartfonów nie będą mieli problemu z dotarciem do tych treści. Aktualizacja usprawniła także możliwość przełączania pomiędzy wyświetlaniem strony – publicznym i dostępnym tylko dla administratora.

Aktualizacja będzie wprowadzana stopniowo na wszystkich Stronach, bez konieczności jakichkolwiek działań ze strony ich administratorów.

Aktualności Internet