Weź udział w konkursie i wygraj smartfona z appką pyszne.pl!

Pyszne.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów oferujących jedzenie i pizzę online! Już teraz dostępny jest z poziomu urządzeń z systemem operacyjnym Android, w nowej, ulepszonej aplikacji mobilnej!

Aplikacja mobilna pyszne.pl przeżyła prawdziwą metamorfozę. To już nie tylko narzędzie pizza online do zamawiania jedzenia z dostawą, ale także kompleksowy przewodnik po restauracjach! Menu, godziny otwarcia, adresy, promocje, kupony, rabaty, oceny i recenzje, a nawet programy lojalnościowe – to wszystko dostępne za jednym kliknięciem!

Nowe pyszne.pl – pizza online w lepszym wydaniu. Aplikacja mobilna lokalizując klienta GPS’em, odnajduje najbliższe restauracje lub automatycznie ustawia adres dowozu. Użytkownik tworzy w niej listy ulubionych restauracji i wystawia recenzje. Może posługiwać się wersją polską i anglojęzyczną, loguje się przez
Facebooka! Płaci jak chce – gotówką, kartą lub za pośrednictwem serwisu transakcyjnego PayPal/PayU. Oto kolejna szansa, aby wykazać się kreatywnością i wygrać jedną z trzech wspaniałych nagród w naszym konkursie!

Nie potrafisz zbyt dobrze gotować, a za godzinę przychodzą na obiad teściowie? Organizujesz przyjęcie urodzinowe, a przypaliłeś swoją popisową zapiekankę? W jakiej sytuacji zamówiłbyś jedzenie online używając naszej najnowszej aplikacji mobilnej pyszne.pl?

Weź udział w konkursie i wygraj smartfona z pyszne.pl!

Zadanie jest proste:
Pobierz appkę pyszne.pl i pokaż nam swój sposób na zamawianie jedzenia online!
Do wygrania są:
1) Smartfon Samsung Galaxy S4
2) 100 zł voucher na pyszne.pl
3) 50zł voucher na pyszne.pl
W dniach od 23.06 do 30.06 czekamy na Wasze pyszne propozycje! Kretywność jest jak najbardziej oczekiwana!
Wyniki ogłosimy 1.07.2014 na naszym facebookowym FanPagu oraz na blogu.
Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy: konkurs@pyszne.pl lub w komentarzach pod postem.

Trzymamy kciuki i zapraszamy do udziału w konkursie!
Zespół Pyszne.pl

Aktualności Aplikacje