Nowoczesne gadżety dla firm technologicznych

Rynek IT i nowoczesnych technologii rośnie z roku na rok. Wraz z dobrymi zarobkami niesie też zmianę filozofii stylu pracy. Wpłynęło to również na rynek gadżetów reklamowych – bo nowoczesne firmy, chcą promować się w nowoczesny sposób.

EKO znaczy modnie

Każdy z najpopularniejszych gadżetów możemy teraz znaleźć w ekologicznej wersji. Spotykane na każdej konferencji, czy spotkaniu długopisy firmowe mogą być teraz produkowane z materiałów biodegradowalnych, zamiast tworzyw sztucznych. Natomiast wszelkiego rodzaju notesy, kalendarze, czy opakowania, mogą pochodzić z recyklingu. Korzystanie z takich gadżetów, to nie tylko moda, ale również wpisywanie się w filozofię wielu firm, szczególnie przy coraz większej ostatnio świadomości ekologicznej. Dlatego przy każdego rodzaju upominkach, warto np. zadbać o to, aby wręczyć je w papierowej, lub lnianej torbie. Torby z tworzyw sztucznych, są już dawno passe.

Rzeczywiście wirtualny gadżet

Nakładka zmieniająca każdy smartfon w gogle do wirtualnej rzeczywistości, to doskonały gadżet dla wszystkich firm technologicznych. Jest on uniwersalny i pasuje do większości modeli telefonów różnych producentów, dlatego nie ma obawy, że któryś z klientów, czy pracowników nie będzie mógł z niego skorzystać.

Choć nie jest to tani prezent (w popularnym serwisie z gadżetami opengift.pl jego cena zaczyna się od 43 do 71 złotych, w zależności od liczby zamówionych sztuk), to na pewno wzbudzi on spore zainteresowanie i będzie chętnie używany, przez wszystkich, którym go wręczymy. Szczególnie, że jak większość sprzedawanych gadżetów, może on zostać oznakowany logiem, lub innym symbolem firmy.

Nie tylko prezent, ale i powierzchnia reklamowa

Skoro już przy znakowaniu jesteśmy, to skoro na w każdym miejscu gadżetu, możemy umieścić informacje o firmie, to dlaczego nie myśleć o nich jak o powierzchni reklamowej? Dobrym przykładem są obudowy na smartfony, których używa większość osób korzystających ze smatrtfonów. Cała tylna, często widoczna części telefonu, to gotowe miejsce na ekspozycję, logo, koloru firmowego, lub pomysłowego znaku, lub hasła. Dlaczego nie wykorzystać jej wśród klientów i pracowników. Po prostu zamów obudowy na najpopularniejsze modele smartfonów, wraz z nadrukiem firmowym. To ciągle pożądany, a co ważniejsze, praktyczny prezent, więc okazja, że już po kilku dniach zobaczysz „żywe reklamy” swojej firmy, jest bardzo duża.

Drobne ale modne

Gadżet firmowy nie musi być drogi. Nawet w branżach związanych z nowymi technologiami, to często proste i praktyczne upominki są najpopularniejsze. Silikonowe, lub metalowe etui do kart kredytowych, to wydatek rzędu kilku złotych. Podobnie osłonki na kamerki internetowe umieszczone w laptopach, których popularność jest coraz większa. Możesz podarować również zestaw najpopularniejszych przejściówek, to przy większym zamówieniu ciągle koszt kilku złotych, a o ich użyteczność zaświadczy każdy, kto choć raz biegał po całym biurze szukając odpowiedniego kabla. Co łączy wszystkie wymienione gadżety? Każdy z nich jest praktyczny, bo takie są nowe technologie i na to zwracają uwagę osoby w nich pracujące.

Wśród nowoczesnych gadżetów ciągle w modzie są powerbanki, pendrive o dużej pojemności, oraz coraz częściej lokalizatory GPS. Choć to już droższe gadżety, to możesz mieć pewność, że na najbliższych targach, czy konferencji ustawi się po nie kolejka chętnych. Rzeczy takich jak dodatkowy dysk, czy zasilanie nigdy nie jest za mało. Szczególnie jeśli korzystasz z nowych technologii.


Aktualności