Nowe telefony Samsung GALAXY z Android

Samsung zaprezentował w marcu dwa nowe smartfony z rodziny Samsung GALAXY. GALAXY mini to propozycja dla początkujących użytkowników, którym zależy na modnym wyglądzie oraz funkcjach społecznościowych. GALAXY Fit przypadnie do gustu młodym profesjonalistom, wymagającym wydajnej pracy i kontaktu z otoczeniem przy użyciu różnych platform.

Nowe modele Samsung GALAXY ? mini i Fit pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2 (Froyo). Wśród wielu funkcji dodatkowych oferują m.in. dostęp do Google Mail, Google Talk, Google Maps i innych aplikacji Google. Dzięki zapleczu w postaci ponad 100 tysięcy aplikacji z Android Market i Samsung Apps, użytkownicy mogą bez problemu dostosować pozostałą zawartość telefonu do swoich potrzeb.

Oba smartfony oferują rozszerzone funkcjonalności społecznościowe dzięki aplikacji Social Hub, która integruje kontakty, wiadomości i wpisy do kalendarza, porządkując i usprawniając komunikację z otoczeniem.

GALAXY mini ? Android dla młodych

Samsung GALAXY mini wyróżnia opływowa, nowoczesna obudowa ozdobiona wyróżniającym się szarym panelem bocznym. Jest znakomitą propozycją dla młodych użytkowników, dopiero zaczynających przygodę ze smartfonami.

Model wyposażono w wyświetlacz QVGA o przekątnej 3,14 cala oraz procesor 600 MHz, które są gwarancją sprawnego i wygodnego użytkowania telefonu. Nowy interfejs TouchWiz 3.0 ułatwia nawigację w menu oraz oferuje szerszy i wygodniejszy pasek wpisywania wiadomości, co dodatkowo usprawnia funkcja szybkiego pisania SWYPE. Radio FM i złącze słuchawkowe 3,5 mm, do którego pasują praktycznie każde słuchawki, ułatwiają dostęp do muzyki, a aparat o rozdzielczości 3 MPix pozwoli uchwycić każdą ważną chwilę.

Sugerowana cena detaliczna Samsung GALAXY mini na polskim rynku wynosi 649zł.

GALAXY Fit ? idealnie dopasowany

Wygodna, kompaktowa obudowa Samsung GALAXY Fit sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni. Smartfon oferuje wyświetlacz QVGA o przekątnej 3,31 cala oraz procesor 600 MHz, który zapewni wydajną pracę, nawet przy uruchomieniu kilku aplikacji jednocześnie. Aplikacja Quick Office pozwala przeglądać dokumenty, dzięki czemu nawet poza biurem czy uczelnią użytkownik może mieć dostęp do istotnych plików. Natomiast funkcja AllShare sprawia, że telefon w łatwy i szybki sposób łączy się z innymi urządzeniami.

Sugerowana cena detaliczna Samsung GALAXY Fit na polskim rynku wynosi 799zł.

Android Smartfony