Nowa promocja – Przenieś numer na kartę do Orange

Od 17 lutego można korzystać z promocji – Przenieś numer na kartę do Orange. Oprócz 120 zł premii za doładowania, w ciągu pierwszych 6 miesięcy, klienci mogą dostać także 600 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci. 

W nowej ofercie promocyjnej klienci przenoszący numer na kartę do Orange dostają bezpłatnie więcej środków na rozmowy do wszystkich sieci, internet w telefonie oraz SMS-y i MMS-y do Orange:

  • 10 zł premii za każde z 12 doładowań o wartości 25 zł lub wyższej, do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na internet w telefonie – ogółem 120 zł,
  • 100 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci, przyznawane za dowolne doładowanie – raz w miesiącu, przez pół roku po przejściu do Orange ? ogółem 600 minut.

Przenosząc numer na kartę do Orange, można wybrać jedną z czterech taryf przygotowanych z myślą o różnych profilach korzystania z telefonu. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z oferty dopasowanej do własnych potrzeb i zaoszczędzić na kosztach usług.

Do wyboru są:

  • Orange One ? taryfa w której klienci sami wybierają, jakie bonusy będą otrzymywać za każde doładowanie. Do wyboru jest nawet 1000 minut do Orange lub do 1000 SMS-ów do wszystkich sieci.
  • Orange POP ? taryfa z płaską stawką do wszystkich w standardzie, wzbogacona pakietami tanich minut, SMS-ów i MMS-ów,
  • Nowe Orange GO – pierwsza oferta na kartę z taryfą malejącą. Im wyższa wartość doładowania tym cena za minutę połączenia, SMS i MMS jest niższa,
  • Orange Free na kartę ? bardzo atrakcyjna oferta umożliwiająca korzystanie z szybkiego mobilnego internetu bez rachunków, za doładowanie można dostać nawet 7 GB.

Taryfy Orange na kartę można zmieniać w zależności od potrzeb.

Szczegóły oraz regulamin usługi są dostępne na stronie www.orange.pl/przeniesnumer

Aktualności telekomunikacja