Nowa era muzyki w telefonach HTC

Firma HTC Corporation, globalny producent urządzeń mobilnych, ogłasza strategiczną współpracę i inwestycję w Beats? Electronics LLC, firmę która wyznacza standardy audio poprzez legendarne produkty marki Beats by Dr. Dre?. Obie, dynamicznie rozwijające się firmy będą współpracować w celu zapewnienia telefonom HTC wysokiej jakości dźwięku.


?Współpraca marek HTC i Beats by Dr. Dre to okazja do tego, by dwie światowej renomy firmy ustanowiły standardy audio w smartfonach i wyznaczyły trendy na przyszłość.? – powiedział Jimmy Iovine, prezes zarządu Beats by Dr. Dre oraz prezes zarządu i dyrektor generalny Interscope Geffen A&M Records, oddziału Universal Music Group, inwestora w markę Beats. ?Dla Beats by Dr. Dre to bardzo ważny krok w realizacji misji, którą jest naprawienie szkód wywołanych przez cyfrową rewolucję w sferze audio. Dążymy do takiej zmiany sposobu odtwarzania dźwięku, by słuchacz odbierał muzykę, w sposób zamierzony przez twórców.?

HTC? i Beats? współpracowały przy stworzeniu najlepszych rozwiązań muzycznych. Efekty pracy firm dostępne będą od jesieni bieżącego roku
w serii urządzeń HTC zintegrowanych z innowacjami audio autorstwa Beats.

?Marka Beats wpisała się wyjątkowo w kulturę masową, w sposób odmienny od innych.? – powiedział Peter Chou, dyrektor generalny HTC Corporation. ?To ciekawa marka, której celem jest dostarczanie szczególnych doznań odbiorcom. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu strategicznemu partnerstwu zapewnimy klientom niezrównane wrażenia dźwiękowe
w telefonach HTC. Niezwykle dbamy o wszystkie szczegóły korzystania
z naszych urządzeń mobilnych, a wrażenia dźwiękowe są jednym z ich najważniejszych elementów.?

HTC łączy treści, usługi i technologie w wyjątkowych urządzeniach mobilnych. Marka Beats jest popularna wśród konsumentów dzięki możliwości odtwarzania pełnego spektrum dźwięku nagrywanego w profesjonalnych studiach nagraniowych, zapewniając użytkownikom odbiór muzyki w sposób zamierzony przez twórców. Połączenie tych dwóch doskonałych marek pozwoli stworzyć najwyższej klasy wrażenia muzyczne i dźwiękowe, przyspieszając wejście HTC na rynek produktów dla młodzieży oraz segment akcesoriów na całym świecie.

Beats Electronics będzie nadal działać niezależnie z Jimmym Lovinem na stanowisku prezesa zarządu i Lukiem Woodem jako dyrektorem generalnym. Firma będzie kontynuować współpracę z dotychczasowymi partnerami, takimi jak Monster Cable Products Inc., Hewlett-Packard i Chrysler Group LLC. Jimmy Iovine pozostanie również na stanowisku prezesa zarządu Interscope Geffen A&M Records.

Aktualności telekomunikacja