Nie masz kablówki? Oglądaj TV Online!

Nie masz kablówki? Nic nie szkodzi! Dostęp do telewizji możesz mieć dzięki TV Online, aplikacji, która pozwoli ci oglądać ją w zasadzie wszędzie. Urządzenia mobilne, telewizor z podłączeniem do Internetu, laptop… Lista zalet takiego rozwiązania jest naprawdę bardzo długa.

Kablówka a TV Online

Kablówka lub telewizja cyfrowa są bardzo popularne, ale mnóstwo osób na nie narzeka. Bardzo duże abonamenty i opłaty miesięczne są obciążeniem dla budżetu domowego. Na dodatek trzeba przyznać, że pakiety są bardzo szerokie. To wbrew pozorom nie jest zaleta – najczęściej płacisz za mnóstwo programów i kanałów, które w ogóle cię nie interesują, a te najbardziej popularne i wartościowe znajdują się w najdroższych pakietach.

W przypadku TV Online jest inaczej. Pakiet obejmuje 30 kanałów, które są najbardziej interesujące. Sport, programy informacyjne, filmowe, seriale, kanały dla dzieci i przyrodnicze – pakiet jest tak skomponowany, by coś ciekawego dla siebie znalazł każdy członek rodziny. To starannie wybrane, najbardziej popularne programy, których znaczną część znasz z telewizji.

Mobilna TV Online

Kolejną zaletą TV Online jest jej mobilność. Aplikację możesz ściągnąć zarówno na telefon czy tablet, jak i na laptopa. Dzięki temu możesz oglądać telewizję wszędzie – nawet w podróży, pod warunkiem, że masz stały dostęp do Internetu. Twoja ulubiona telewizja w kieszeni? To naprawdę wygodne, prawda?

Jeden login pozwala na oglądanie telewizji na trzech różnych urządzeniach. Dzięki temu każdy domownik będzie mógł swobodnie ją oglądać, wybierając te kanały, które go najbardziej interesują. Dużą zaletą TV Online jest to, że możesz oglądać programy na żywo, jak i nagrywać je, by móc potem obejrzeć na spokojnie, kiedy znajdziesz na to chwilę. Nowe odcinki seriali czy ulubionych programów na pewno ci nie uciekną!

Dla kogo TV Online

TV Online to aplikacja INEA, najnowszego dostawcy Internetu. Ta usługa jest darmowa dla wszystkich, którzy posiadają pakiet TV w INEA i mają w niej abonament na Internet. Co więcej, mogą z niej korzystać także osoby, które pobierają internet od innego dostawcy. Każdy może sięgnąć po pakiet telewizji w komórce, tablecie czy laptopie z TV Online.

Uruchomienie usługi jest bardzo proste. Tak naprawdę wystarczy tylko ściągnąć aplikację na urządzenia mobilne lub na komputer, korzystając z linków podanych przez INEA. Do systemu logujesz się, używając swoich danych, które podaje się przy logowaniu do Moja INEA. Wszystko przebiega sprawnie i łatwo. Od razu możesz korzystać ze wszystkich usług – oglądać telewizję i nagrywać dowolne programy.

Aktualności Aplikacje