Najlepsze gry na Android-a

Portal techcrunch.com opublikował listę najlepszych gier 2012 roku na urządzenia mobilne. W wyborze gier pomagał znany guru gier – Andrew Koziara. Pod uwagę brano przede wszystkim grywalność samej aplikacji.

Jest czas wolny, więc może warto zapoznać się z grami, które odniosły sukces w 2012 roku.

Gra Angry Birds - obecnie na Android

Pierwsze miejsce na liście zajęła gra Horn (koszt: 26,22 zł). W grze wcielamy się w postać Horna – młodego kowalskiego terminatora, który pewnego ranka odkrywa, że jego wioska i cała okolica zostały zaatakowane przez olbrzymie, baśniowe i czasem komiczne potwory. Później wychodzi na jaw, że te stworzenia to tak naprawdę mieszkańcy i zwierzęta z wioski, znajdujący się pod wpływem klątwy. Uratować ich możesz tylko Ty…

Drugie miejsce przypadło grze ze znanej serii Angry Birds. Chodzi o Angry Birds Star Wars. W tej części nadal prowadzona jest odwieczna wojna pomiędzy ptaszkami, a świnkami. Jednak w odróżnieniu od poprzednich części – wszystko utrzymane jest w tematyce Gwiezdnych Wojen. Do tego wszystkiego, gra jest darmowa.

Trzecie miejsce zajęła gra Rayman Jungle Run. Legendarny bohater platformówki robi skok do ulubionego urządzenia mobilnego. Laureat licznych gry roku i platformówka roku. Gra jest do pobrania z marketu i kosztuje 11,15 zł .

Oceńcie sami czy warto.

Aktualności Android Gry Rozrywka