Nadszedł Note Edge lecz to nie koniec.

Jak od nie dawna wiadomo, na polski rynek wkroczył nowy smartfon firmy Samsung z linii Note, mianowicie Samsung Galaxy Note Edge. Te cudowny telefon jest połączeniem wielkości charakteryzującą linię Note i delikatność z linii Galaxy S, w tym przypadku S6 Edge. Galaxy Note Egde wielkościowo ukształtował się po między Note 2, a Note 3, tzn iż posiada 5,6 cala i, co wielu z nas zaskoczyło sporo poprawek kosmetycznych.

Zmieniony został nieco układ telefonu, przycisk POWER został umieszczony w górnej części telefonu, gdzie przeważnie znajdował się jedynie wtyk Mini-jack 3,5 mm na słuchawki. Ekran telefonu, co ciekawe, jest zakrzywiony jedynie w jednym, prawym, boku. Jest to dosyć mało praktyczne dla osób, które używają telefonu w jednej ręce, choć Note nigdy dla takich osób nie był w głównej mierze przeznaczony.

21-e1409752481702Note Edge w pełnej okazałości.

 

To nie koniec wspaniałych wiadomości ze strony Samsunga. Mianowicie wszędzie krążą już plotki o najnowszym Samsungu Galaxy Note 5! Zdobędzie on najprawdopodobniej większą popularność niż Note 4 czy S6, lecz możliwe że będzie ona porównywalna z szałem jaki wywołał, i wywołuje do dziś, Galaxy S3.  Data premiery potomka Note 4 jest wciąż sporna, a firma Samsung na razie milczy w sprawie swojego nowego “dziecka”. Na szczęście my stoimy na straży wszelkich informacji i na pewno Państwa poinformujemy o jakichkolwiek zmianach.

Wyczekujcie najnowszych speciałów.

Galaxy-Note-5-Front-Metal-Look Czyżby tak miał wyglądać Note 5 + Note Edge? Dowiemy się wkrótce.

Android Elektronika Rozrywka Smartfony telekomunikacja