myTaxi – wygodna forma zamawiania taksówki

Pojawiła się aplikacja na smartfony, która ułatwia zamówienie taksówki. Co wyróżnia aplikację ? Umożliwia rezerwację taxi w aż 5 krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Niestety w obecnej chwili jest ona dostępna w Polsce tylko dla mieszkańców Warszawy. Można ją pobrać zarówno z Google Play, App Store jak i ze strony www.

Są sytuacje, w których punktualność jest bardzo ważna. Jak jednak przewidzieć długi czas oczekiwania na taksówkę czy problem z jej zlokalizowaniem? Nie trać czasu na drobnostki i zamów taksówkę za pomocą aplikacji myTaxi, która dzięki zintegrowanej funkcji GPS zlokalizuje Twoje położenie na mapie i sama wybierze najbliższego, dostępnego kierowcę. W dowolnym momencie oczekiwania, możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jak również śledzić w trybie rzeczywistym, gdzie aktualnie się znajduje. Dodatkowo na ekranie Twojego telefonu na bieżąco wyświetla się szacunkowy czas przybycia taksówki, odległość w jakiej znajduje się kierowca oraz prędkość, z jaką się porusza. Teraz zamiast stać w deszczu czy na mrozie, możesz spokojnie przejść na kolejny poziom ulubionej gry.

Aplikacja myTaxi pozwala na spersonalizowanie zamówienia. Gdy spieszysz się na lotnisko lub masz ograniczone fundusze po imprezie ze znajomymi ? w prosty sposób możesz zaznaczyć to w opcji zamówienia. Dodatkowo aplikacja pozwala wybrać sposób płatności, zdefiniować cenę za kilometr przejazdu w Warszawie czy wybrać eco taksówkę i podróż z pupilem. Niedługo również uruchomiona zostanie funkcja płatności mobilnych myTaxi Payments, dzięki czemu będziesz mógł płacić bezgotówkowo przy użyciu swojego smartfona. Co ważne, po wskazaniu Twoich preferencji, zapytanie o kurs otrzymają tylko ci kierowcy, którzy spełniają wszystkie wymagania.

Aplikacja myTaxi pozwala Ci sprawdzić, z kim będziesz podróżować. Oprócz numeru telefonu taksówkarza, dostępne jest jego zdjęcie i szczegóły dotyczące samochodu wraz ze średnią oceną otrzymaną za wcześniejsze przejazdy. Pozwala to uniknąć sytuacji, że w obcym mieście trafimy na kierowcę, który będzie chciał wykorzystać nasz brak znajomości topografii miasta.

Podróż przebiegła bez problemu? Koniecznie podziel się z innymi swoją oceną ? Twoja opinia ma dla nich znaczenie. Po każdym zakończonym kursie możesz przyznać kierowcy maksymalnie 5 gwiazdek, jak również dodać go do swoich ulubionych, dzięki czemu będzie on miał pierwszeństwo w realizacji Twoich zleceń. System ten w prosty sposób motywuje taksówkarzy do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych przez nich usług.

Gdy wyjeżdżasz na zagraniczną konferencję, weekendowe szaleństwo lub wycieczkę, pamiętaj o myTaxi. Wysiadając na lotnisku czy szykując się do wyjścia z hotelu w Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii, Polsce i USA, w prosty, szybki i przejrzysty sposób zamówisz taksówkę, korzystając z aplikacji w swoim ojczystym języku. Dołącz do ponad 2,3 miliona osób, które pobrały aplikację myTaxi i bez obaw podróżuj taksówką po blisko 40 miastach.

Aktualności Aplikacje Smartfony