MyKronoz ZeFit 4 HR – nowy sportowy smartwatch

Lato w pełni. Być może to właśnie dobry czas by zacząć obiecany sobie dawno powrót do formy? W środku dnia wprawdzie jest dość gorąco jak na pierwszy jogging, ale warto zacząć dzień porcją endorfin. Potrzeba zachęty? Może nowy, sportowy smartwatch?

MyKronoz ZeFit 4 HR

Wcześnie rano, wcześniej niż zwykle wstajesz. Zamiast szybkiej kawy szklanka wody z cytryną. Wychodzisz. Na zewnątrz rześko, jeszcze kilka godzin do letniego skwaru. Biegniesz, a twój nowy trener dba o to, by twój wysiłek pozostał przyjemnością. To zresztą on obudził cię rano. Dzięki temu, że mieści się na ręku masz go zawsze ze sobą.

MyKronoz ZeFit 4 HR to taki właśnie podręczny trener. Lekki, ważący jedynie 17 gramów, solidny i odporny na wszelkie niedogodności, które mogą spotkać go podczas treningu. Wygląda podobnie jak popularne opaski fitness, ale przewyższa je możliwościami. Jest bowiem smartwatchem, ze wszystkimi tego zaletami, jednocześnie w formie bardziej sportowej i kompaktowej.

Podczas treningu ZeFit 4 HR będzie monitorować nie tylko przebyty dystans, ale też liczbę kroków, spalone kalorie oraz, co może być szczególnie istotne przy dłuższych trasach – puls. Pozwala też na ustalenie (i pomaga w egzekwowaniu) celów treningowych. To pomaga zmobilizować się do działania.

Poza czysto sportowymi funkcjami ZeFit 4 HR posiada także inne możliwości, jak np. monitorowanie snu, kontrola zdalna odtwarzacza muzyki i aparatu sparowanego smartfonu czy też przypomnienie o długotrwałym pozostawaniu w bezruchu.

Za smartwatcha MyKronoz ZeFit4 HR przyjdzie nam zapłacić ok. 215 zł.

Specyfikacja:

 

– Bluetooth: 4.0 BLE
– Wymiary [mm]: 45,5 x 18,6 lub 39 x 9,3
– Masa [g]: 17 Ekran: 1,06” (160 x 64)
– Czas pracy na baterii: do 5 dni
– Pojemność baterii 80 mAh
– Czas ładowania: 1,5 h
– Odporność: certyfikat IP67
– Współpracuje z systemami: Android 5.0 lub nowszy / iOS 8 lub nowszy

Źródło: Entrymedia, MyKronoz

Aktualności Hardware Smartfony Wiadomości