Muzo+ bezpłatnie dla klientów Internetu Cyfrowego Polsatu

28 maja br. największa platforma satelitarna startuje z atrakcyjną promocją dla internautów. Teraz nowi klienci usługi Internet Cyfrowego Polsatu mogą nie tylko surfować w sieci z prędkością do 100 Mb/s w technologii LTE, ale zyskują także darmowy i nielimitowany dostęp do milionów utworów w serwisie muzo.pl przez 3 miesiące.

 

Od 28 maja br. 5000 pierwszych osób, które zdecydują się na zakup usługi Internet platformy, będzie mogło przez 3 miesiące cieszyć się możliwością korzystania z bezpłatnej, legalnej i gigantycznej bazy muzyki. Za pośrednictwem swoich komputerów użytkownicy Internetu Cyfrowego Polsatu zyskają darmowy dostęp do serwisu muzo.pl w opcji muzo+, gwarantującej nielimitowany dostęp do milionów utworów, w tym nowości muzycznych prezentowanych już w dniu ich premiery rynkowej.

 

Każdy nowy abonent po podpisaniu umowy będzie upoważniony do otrzymania jednego kodu, umożliwiającego korzystanie z zasobów muzo+. Aby uzyskać kod dostępu wystarczy zalogować się w Internetowym Centrum Obsługi Klienta (ICOK) na www.cyfrowypolsat.pl i pobrać unikalny ciąg liter i liczb, znajdujący się pod linkiem ?Promocja muzo ? 5000 kodów w prezencie?. Uzyskany kod należy wpisać bezpośrednio w aplikacji muzo, którą należy pobrać ze strony www.muzo.pl .

 

Po zakończeniu okresu promocyjnego klienci w dalszym ciągu będą mogli korzystać z serwisu muzo.pl na komercyjnych warunkach ? w opcji muzo+ za 9,90 zł miesięcznie, w wersji mobilnej muzoGo za 19,90 zł bądź w opcji bezpłatnej, mogąc co miesiąc słuchać do 20 godz. muzyki za darmo.

 

W tym samym czasie obowiązują także inne interesujące promocje dla usługi Internet, m.in.: 3 miesiące Internetu bez opłat w specjalnej promocji dla abonentów innych operatorów,

do 5 GB ekstra za bycie abonentem usługi Telewizja, nowoczesne modemy i routery nawet za 1 zł, pakiety danych dostosowane do różnych potrzeb użytkowników już od 29,90 zł miesięcznie oraz ?Darmowe noce? (50 GB z każdym pakietem, do wykorzystania co miesiąc w godzinach 0.00 ? 8.00).

Aktualności Sprzęt satelitarny