Możesz mieć 3 razy szybszy Internet

Jeżeli jesteś klientem Orange to już dziś możesz skorzystać z nowych możliwości sieci CDMA – teraz z prędkością do 9,3 Mb/s. Z usługi można skorzystać we wszystkich ofertach internetu mobilnego dla firm i klientów indywidualnych, a także w ofertach internetu stacjonarnego.

Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu nowego standardu CDMA2000 1xEV-DO Rev B. Maksymalna prędkość transmisji danych w sieci CDMA Orange wzrosła do 9,3 Mb/s – trzykrotnie więcej niż we wcześniej użytkowanym standardzie CDMA rev A. Oprócz tego, dzięki zwiększeniu pojemności sieci wzrosła  także jakość i dostępność usług dla użytkowników posiadających modemy i routery starszej generacji.
Aby korzystać z wyższych prędkości transmisji danych CDMA wystarczy zaopatrzyć się w jeden z modemów lub routerów dostępnych w Orange. Do wyboru są:

  • router stacjonarny – Axesstel MV610VR,
  • modem USB – ADU895-A,
  • modem USB dualny ? ADU-890W.

Klienci mogą zamawiać je razem z nową aktywacją oraz przy przedłużeniu umowy. W zależności od wybranej oferty i czasu trwania umowy, urządzenia można kupić już od 1 zł, w sklepie na www.orange.pl oraz wybranych salonach Orange w całym kraju. Od 17 lipca usługi stacjonarnego dostępu do internetu CDMA ? Orange Freedom Pro dla klientów indywidualnych oraz Internet dla Firm, są dostępne również w opcji na próbę.

Wybierając jedną z ofert mobilnego internetu ? Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Ewerywhere dla firm, lub internetu stacjonarnego ? Orange Freedom Pro oraz Internet dla Firm, klienci otrzymują karty SIM/R-UIM. Dzięki dwóm profilom usług, zapewniają one dostęp do internetu w sieci GSM oraz CDMA. W połączeniu z modemem dualnym ADU-890W umożliwia to korzystanie z największego w Polsce zasięgu szybkiego internetu mobilnego. W miastach i aglomeracjach za pomocą technologii 3G (UMTS/HSPA+ z prędkością do 21 Mb/s), a na obszarach pozamiejskich za pomocą CDMA.

Usługi CDMA w Orange są dostępne od grudnia 2008 roku. Aktualnie w ich zasięgu znajduje się blisko 90 proc. powierzchni kraju. Zasięg nowoczesnych technologii szybkiej transmisji w sieci 3G Orange obejmuje ponad 60 proc. populacji kraju i będzie nadal zwiększany.

Więcej informacji o sieci CDMA na: www.orange.pl

Aktualności Internet telekomunikacja