Motorola MOTOLUXE? w Polsce

Od dziś możecie wyrazić swoją miłość do mody i nowoczesnych technologii dzięki MOTOLUXE? – stylowemu, super cienkiemu i modnemu smartfonowi od Motorola Mobility.

W tym telefonie wszystko jest w najlepszym stylu – Android? 2.3, 4-calowy ekran dotykowy idealny do pisania e-maili, przeglądania stron internetowych i oglądania filmów. Zapomnij o ograniczeniach i miej w swoim ?zasięgu? wszystkich przyjaciół, gdziekolwiek jesteś.

Z myślą o miłośnikach fotografii MOTOLUXE wyposażono w 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową. To sprawia, że Twoje zdjęcia będą miały naprawdę profesjonalny sznyt. Po zakończeniu sesji zdjęciowej dzięki preinstalowanym aplikacjom społecznościowym możesz dzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi.

Interfejs użytkownika w aplikacji MotoSwitch zmienia sposób zarządzania codziennymi obowiązkami i przyjemnościami. Z MotoSwitch twój smartfon uczy się, z kim rozmawiasz, których aplikacji używasz najczęściej i trzyma wszystkie ustawienia w centrum informacji. Widget Kontakty zapamiętuje, kto jest dla Ciebie najważniejszy i wykorzystuje te informacje, tak, aby dostosować ekran główny do twoich potrzeb. Ikona kontaktu, z którym komunikujesz się najczęściej, jest na ekranie największa. Widget Aktywności zapewnia szybki i łatwy dostęp do twoich ulubionych aplikacji, automatycznie zapamiętuje aplikacje, których najczęściej używasz. Z funkcją Aktualna Muzyka możesz w bardzo prosty sposób odtwarzać swoją muzykę, natomiast w Galerii masz możliwość przeglądania twoich ulubionych zdjęć.

Kiedy jesteś w podróży, technologia GPS w MOTOLUXE wskaże Ci właściwą drogę do wybranego miejsca. Jeśli to nie wystarczy, telefon posiada także funkcję Bluetooth?, oraz dostęp do Sklepu Play gdzie znajdziesz ponad 450,000 aplikacji i gier.

Motorola MOTOLUXE bawi uchwytem na smycz z efektem świetlnym. Smartfon poinformuje Cię o nieodebranym połączeniu, otrzymanej wiadomości lub nieprzeczytanym e-mailu. MOTOLUXE pojawi się w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej oraz białej (wersja biała dostępna będzie od maja 2012).

“Dzięki połączeniu eleganckiego stylu z niesamowitymi możliwościami systemu Android, MOTOLUXE jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, kochających nowe technologie”, mówi Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Środkowej. “Prezentujemy smartfon, który posiada duży ekran, najnowsze i najlepsze narzędzia multimedialne, i do tego jest niedrogi, dzięki czemu drastycznie nie nadszarpnie twojego budżetu”.

Dostępność i cena

MOTOLUXE pojawi się w Polsce w kwietniu. Będzie dostępny u wybranych operatorów i w sprzedaży detalicznej w dobrych sklepach z elektroniką. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 1199 zł.

Aktualności Smartfony