Modne gadżety do smartfona

Smartfony pełnią rolę telefonów, komputerów, przekaźników informacji, kalkulatorów, a to dopiero kilka zastosowań. W dzisiejszych czasach coraz mniej osób korzysta z telefonu tylko po to, aby dzwonić. Urządzenia tego typu służą nam do przeglądania Internetu, sprawdzania poczty elektronicznej, grania, robienia zdjęć, nagrywania filmów i wielu innych czynności. W związku z tym zabieramy je ze sobą wszędzie i nie wyobrażamy sobie bez nich życia.

etui

Etui na telefon

Jako, że smartfony towarzyszą nam w codziennym życiu warto zabezpieczyć je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tym bardziej, że tego typu zniszczenia nie podlegają gwarancji producenta. Dodatkowo usunięcie ich często jest bardzo kosztowne. Niekiedy zdarza się, że tego rodzaju uszkodzenia są nieodwracalne. Dlatego też chcąc ich uniknąć dobrze jest wyposażyć swój telefon w odpowiednie etui. Bardzo ważne jest, aby było ono dopasowane do modelu smartfona. Tylko wówczas możemy być pewni, że jest on odpowiednio chroniony. Największy wybór tego typu akcesoriów, pochodzących od różnych producentów, znajdziemy w sklepach internetowych. Wśród wielu modeli etui na smartfony do wyboru mamy obudowy typu: case, cover itd. Dzięki etui nasz telefon nie tylko jest bezpieczniejszy, ale i zyskuje nowy, atrakcyjny wygląd. Dodatkowo różne modele etui sprawią, że każdy dopasuje coś do swojego gustu i oczekiwań.

Naklejki

Kolejnym ważnym gadżetem do smartfonów są naklejki na wyświetlacz oraz naklejki ozdobne. Pierwsze z nich służą temu, aby zabezpieczyć ekran przed uszkodzeniami. Dzięki nim chronimy go przed pęknięciami i zarysowaniami. Wymiana szybki w smartfonie nie zawsze jest możliwa, a jeśli już jakiś serwis podejmie się takiej naprawy, to jej koszt może wynieść nawet kilkaset złotych. Cena uzależniona jest od marki i modelu telefonu, mimo tego bardzo często jest to nieopłacalne. Dlatego też chcąc uniknąć kosztów warto kupić naklejkę na ekran. Najlepszym rozwiązaniem są te wykonane z hartowanego szkła. Są one odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Chronią ekran prawie w stu procentach.

Naklejki dobrej jakości nie zmieniają kolorów wyświetlacza, a ekran dotykowy działa tak samo, jak przed ich nałożeniem. Na rynku znajdziemy również naklejki wykonane ze zwykłej foli. Dzięki nim ekran naszego telefonu będzie zabezpieczony przed zabrudzeniami oraz lekkimi zarysowaniami. Niestety nie gwarantują one ochrony przed potłuczeniem. Zatem jeśli już inwestować, to najlepiej w naklejkę z szkła hartowanego. Drugim typem naklejek, wspomnianym powyżej, są te, które przykleja się, jako ozdobę. Mogą być to naklejki z napisami, błyszczące cyrkonie lub inne tego typu ozdoby. Dzięki nim smartfon w kilka chwil zmieni swój wygląd. Naklejki na telefon można kupić na stronie internetowej sklepu Artiglo. Jeśli wyposażymy swój telefon w naklejkę na szybkę i naklejki ozdobne, to zestaw ten z powodzeniem będzie mógł zastąpić obudowę.

Aktualności Smartfony