Miś szumiś – zwykła zabawka, niezwykłe możliwości

Miś szumiś od niedawna robi ogromną karierę. Ten mały miś stał się wspaniałym panaceum na problemy z zasypianiem wśród dzieci. Co sprawiło, że zdobył tak niezwykłą popularność?

Redaktorzy portalu dzieciakowelove.pl przeanalizowali całe „zamieszanie”  dotyczące fenomenu tej z pozoru zwyczajnej zabawki. Zobaczmy, co odkryli.

Miś szumiś – proste działanie – niezwykły fenomen

Każde dziecko, zanim przyjdzie na świat, spędza wiele miesięcy w łonie swojej matki. Tego środowiska niewątpliwie mu brakuje po narodzinach. Naukowcy potwierdzają, że dziecko najlepiej czuje się w warunkach, które przypominają mu dotychczasowe schronienie. Jeśli dziecko ma problemy z zasypianiem, warto wykorzystać „biały szum”. Są to dźwięki przypominający te, które dziecko słyszało w brzuszku mamy. Właśnie takie dźwięki wydaje z siebie miś szumiś, a dokładnie zainstalowane w nim urządzenie. Wiele dzieci reaguje na ten dźwięk pozytywnie i szybko usypia, chociaż są oczywiście wyjątki. Zanim pojawił się miś szumiś, nasi rodzice wykorzystywali do tego odkurzacze lub suszarki. Było to jednak na dłuższą metę uciążliwe.

Miś szumiś  – obsługa wyjątkowej zabawki

Miś szumiś działa w różnych sesjach, godzinnych lub minutowych.  Każda mama może go ustawić na preferowany okres czasu,  po którym dziecko zaśnie.  Dźwięki z czasem zaczynają przycichać. W momencie przebudzenia się dziecka, płaczu lub kiedy intensywnie się wierci, szumiś zaczyna ponownie wydawać dźwięki. Niektóre szumisie mogą być połączone specjalną aplikacją z telefonem, która poinformuje o pobudce naszego dziecka.

Miś Szumiś i jego zakup

Rynek pod kątem misiów szumisiów bardzo się rozwinął i naprawdę można wybierać je pod różnymi postaciami. Może to być np. sama głowa, którą będzie nieodłącznym towarzyszem naszej pociechy i którą będziemy mogli zabierać na spacer do parku lub na zakupy. Może również stanowić  przytulankę w uniwersalnych rozmiarach. Misie kupimy za pośrednictwem różnych stron takich jak szumisie.pl oraz whisbear.pl, ale także w sklepach stacjonarnych. Ceny misia szumisia wahają się w zależności od modelu i trzeba za nie zapłacić od 80 do 250 zł. Na pewno niejeden rodzic będzie wdzięczny szumisiowi za spokojną noc swojego dziecka.

Aktualności Gry