Konkurs na najlepszy mini-artykuł o programowaniu.

Celem konkursu jest wyróżnienie trzech najlepszych i najbardziej interesujących,  innowatorskich mini-artykułów. Zadanie konkursowe polega na napisaniu artykułu zawierającego maksymalnie do 2000 znaków ze spacjami, na dowolny temat związany z programowaniem. Trzy najciekawsze pozycje zostaną nagrodzone przez firmę CTS.

Regulamin:

1. Mini-artykuły należy przesłać na adres: mgalczynska(at)cts.com.pl. Wysłanie artykułu mailem oznacza akceptację niniejszego regulaminu konkursu i udzielenie praw organizatorowi na jego publikację w Internecie, na stronach wskazanych w pkt. 2.

2. Mini artykuły zostaną dodane na stronie cts.com.pl a następnie umieszczone na stronie http://www.facebook.com/CoolTechSchool

3. Termin zgłaszania  artykułów to: 30.03.2012r.

4. Na artykuły można głosować od dnia publikacji do dnia rozstrzygnięcia konkursu.

5. O zwycięstwie decyduje liczba głosów – “lajków” dla danego artykułu (obok przycisku Facebooka “lubię to” na górze strony z artykułem). Zwycięży artykuł z największą liczbą głosów ?lubię to?.

6. Temat mini-artykułu jest dowolny w zakresie programowania.

Dopuszcza się korzystanie z wszelkich dostępnych źródeł (książki, magazyny, Internet itp.), jednak artykuł ma być napisany samodzielnie.  Wszelkie próby plagiatu dyskwalifikują z udziału w konkursie, a artykuł zostanie natychmiast skasowany.

7. Każdy uczestnik może opublikować tylko jeden artykuł, który został napisany specjalnie na konkurs i nie był wcześniej publikowany.

8. Uczestnik cały czas pozostaje właścicielem praw do artykułu, może też w każdej chwili zażądać usunięcia swojego artykułu (co jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w konkursie).

9. Główną nagrodę w konkursie stanowi ?Kod doskonały? Steve McConnell. Autorzy mini-artykułów z miejsca drugiego i trzeciego otrzymają książkę z tematyki związanej z oprogramowaniem.

 

Aktualności Programowanie