Jakie etui wybrać na telefon Motorola Moto E6 Plus?

Motorola zaprezentowała właśnie nowy model telefonu Motorola Moto E6 Plus w dość dostępnej dla wszystkich cenie, bo kosztować ma około 600 zł. Na tle innych konkurencyjnych modeli nie jest to cena zbytnio wygórowana. Przy czym funkcje w jaki został wzbogacony są naprawdę godne polecenia.

motorola-moto-e6-plus-smukle-etui-ring-case

W odróżnieniu do swych poprzedników Moto E6 Plus wzbogacony zostal w podwójny aparat. Składa się on z podstawowego obiektywu 13 Mpix z przysłoną f/2.0 oraz obiektywu do pomiaru głębi o rozdzielczości 2 Mpix. Taka kombinacja pomaga uzyskać efekt zupełnie rozmazanego tła, który to stał się niezwykle pożądany w smartfonach.
Śmiało można stwierdzić, że ten oto model może stać się królem pośród modeli Motorola.

A, że jak król to zawsze na bogato…. To i my jako użytkownicy tego cudeńka powinniśmy się o to należycie postarać ubierając go w godne szaty, jakim są odpowiednie pokrowce ochronne aby też temu naszemu królowi żadna krzywda się nie przytrafiła mająca wpływ na jego stabilne i prawidłowe działanie.

W sieci można znaleźć wiele ciekawych stron, które to pomogą nam w podjęciu decyzji o odpowiedniej osłonie. Jedną z godnych polecenia jest strona sklepu internetowego www.izigsm.pl
Znaleźć tam można nie tylko wszystkie niezbędne akcesoria do różnych modeli telefonów…. Od pokrowców poprzez baterie, uchwyty samochodowe, ładowarki po głośniki, powerbanki i wiele innych ciekawych gadżetów. Niezwykle pomocne są również różne ciekawostki czy porady znajdujące się na stronie. Dodatkowym atutem jest również to, że można porozmawiać z konsultantem poprzez komunikator, dzięki temu szybko uzyskamy odpowiedź na nurtujące nas pytania czy problemy.

Ale wracając do pokrowców……
Świetnym wyborem chroniącym zarówno ekran jak również plecki telefonu, będzie wybór etui pancernego. Wyprodukowany przez renomowaną i cieszącą się dobrą opinia firmę zapewni idealną chronę Motoroli E6 Plus, tworząc powłokę ochronną amortyzującą wszelkie uderzenia, jednocześnie posiadając wszystkie potrzebne wycięcia na interfejsy, co sprawia że korzystanie z telefonu jest niezwykle łatwe i bezproblemowe bez konieczności demontażu nakładki. Zastosowane materiały do produkcji to takie z najwyższej półki, które z kolei przekładają się na długowieczność pokrowca. Jest niemal niezniszczalny.

Miłośnicy większych zmian odnajdą zadowolenie w książeczkowych wersjach etui. Zamykanych na klapkę tylnią i przednią co również sprawią, że telefon jest należycie chroniony i wszelkie niekorzystne warunki zewnętrzne nie są już takie straszne. Jednym z takich pokrowców jest Fancy Case. Wykonany z chropowatego materiału sprawia, że telefon dobrze leży w dłoni, umieszczona wewnątrz nakładka silikonowa mocno trzyma telefon, więc nie ma tutaj mowy o żadnym wyślizgnięciu się. Przy okazji świetnie spełnia funkcję podręcznego portfela gdzie bez problemu umieścimy ważne dokumenty czy wizytówki.

Kolorystyka etui jest różnorodna, można tutaj naprawdę zaszaleć . Jednak pamiętać należy przede wszystkim o tym aby było ono idealnie dopasowane i dedykowane do naszego modelu, bo tylko wtedy spełni swe funkcje wzorowo.

Aktualności Poradniki Smartfony