HTC Connect – prześlij zdjęcie z telefonu HTC na ekran telewizora

Firma HTC wprowadziła dziś nową usługę o nazwie HTC Connect?. Dzięki niej, producenci elektroniki będą mogli połączyć bezprzewodowo swoje urządzenia z telefonami HTC . Możliwe jest przesyłanie zarówno sygnału audio jak i obrazu.

HTC Connect? ułatwia korzystanie z treści multimedialnych w dowolnym miejscu. System wprowadza wyższe standardy łączności, a użytkownik korzystający
z urządzenia z tym certyfikatem zyskuje nowy poziom wygody i bezproblemowej integracji z innymi kompatybilnymi urządzeniami audio i wideo. Seria smartfonów HTC One? w nadchodzących miesiącach otrzyma certyfikację HTC Connect? poprzez uaktualnienie oprogramowania.

Wizją HTC Connect? jest umożliwienie konsumentom łatwego przesyłania, w trybie strumieniowym, ulubionych materiałów wideo i audio w wysokiej jakości ze smartfonu do innego urządzenia w domu czy samochodzie. Nowa inicjatywa będzie opierać się na innowacjach HTC w smartfonach i współpracy z wiodącymi markami elektroniki konsumenckiej ? powiedział Kouji Kodera, dyrektor ds. produktów w HTC Corporation.
? Z przyjemnością informujemy również, że Pioneer Electronics, lider w branży audio
i wideo, jest naszym pierwszym partnerem prezentującym zastosowanie HTC Connect?  w certyfikowanym urządzeniu audio.

 

Pioneer Electronics jest pierwszym wiodącym partnerem, który wprowadzi na rynek urządzenia z certyfikatem HTC Connect?. Certyfikat znajdzie się w katalogu na rok 2012 w odbiornikach audio/wideo z DLNA oraz w bezprzewodowych głośnikach marki Pioneer, oferując tym samym płynną i stabilną strumieniową transmisję dźwięku w tych urządzeniach.

– Z przyjemnością podjęliśmy współpracę z HTC w tym ważnym obszarze ewolucji technologii dźwięku. Działanie to wpisuje się w działania marki Pioneer, mające na celu rozwój współpracy inteligentnych telefonów z naszymi urządzeniami systemu rozrywki domowej ? powiedział Russ Johnston, wiceprezes pionu elektroniki domowej w firmie Pioneer Electronics. – Wykorzystanie smartfonów w domu jako głównego źródła treści jest szybko rozwijającym się trendem, a HTC pomaga dostarczyć potrzebne rozwiązania dla bardzo istotnego i stale rosnącego segmentu rynku.

Certyfikacja HTC Connect? zostanie rozszerzona również na przyszłe produkty Pioneer.

Aktualności Android