Gry HD+ na smartfony z systemem Android dla klientów Orange

Klienci Orange mogą już korzystać z 32 gier nowej generacji na smartfony. Ich producentem jest firma Gameloft, wiodący światowy wydawca gier elektronicznych i społecznościowych.

Gry HD+ wyróżniają się grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości oraz wyjątkowym realizmem. Dostępne są na ponad 50 różnych smartfonów, między innymi na Samsung Galaxy S i Samsung Galaxy S2, Nokia N8, HTC Desire HD, Sony Ericsson Xperia? X10i, Xperia? Play czy LG Optimus Black.

Aby dodać wiarygodności rozgrywce, gry HD+ zawierają opcje zbliżone do tych, które znaleźć można na konsolach przenośnych W ofercie znajdują się także gry 3D najwyższej jakości na takie urządzenia jak LG Optimus/Swift 3D oraz HTC Evo 3D. W najbliższych miesiącach zostaną udostępnione kolejne gry.

Klienci Orange znajdą gry Gameloft na portalu mobilnym Orange w cenie 11.07 złotych z VAT http://m.orange.pl

?Bardzo cieszymy się z decyzji Orange Polska o udostępnieniu gier HD+ na platformy Android oraz Symbian 3 przez ich portal mobilny? stwierdził Jean-Baptiste Godinot, dyrektor Gameloft na Europę Środkową i Wschodnią. ?Orange poczyniło duży krok naprzód, wzmacniając swoją pozycję lidera w dziedzinie usług i rozrywki mobilnej?.

Dominique Lesage, dyrektor Kontentu Grupy TP stwierdził: ?Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Gameloft w udostępnianiu ich gier HD+ i 3D na otwartą platformę Android. Dzięki tym grom naszych klientów czeka mnóstwo doskonałej zabawy.?

Poniżej opis wybranych gier:

* Asphalt 6: Adrenaline

Wyścigi, jakich jeszcze nie było – seria Asphalt właśnie otrzymała zastrzyk adrenaliny. Skorzystaj z 40 samochodów i motocykli firm Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati i innych producentów, znanych na cały świat. Ruszaj na ulice Los Angeles, Tokio, Wysp Bahama czy innych, przepięknych miejsc oraz zmierz się z rywalami w trybie lokalnym/sieciowym dla nawet 6 graczy.

* Modern Combat 2: Black Pegasus

W Modern Combat 2: Black Pegasus musisz dokończyć misję rozpoczętą w pierwszej części gry – jednej z najbardziej docenianych gier FPS na smartfony. Tym razem walczyć będziesz jednak na frontach na całym świecie. Wciel się w jedną z 3 grywalnych postaci i ruszaj na 12 pól bitewnych, położonych na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej i Ameryce Południowej. Do dyspozycji masz 15 realistycznie odtworzonych rodzajów broni, które możesz zebrać od pokonanych wrogów i wyposażyć w różne akcesoria.

* Assassin?s Creed: Alta?r?s Chronicles

Jerozolima, rok 1191. Trwa Trzecia Krucjata. Krzyżowcy i Saraceni toczą zaciekłe boje w Ziemi Świętej. Masz na imię Alta?r i jesteś Mistrzem Asasynów, wysłanym przez swój Zakon, aby wykraść Templariuszom kielich, który może zakończyć Krucjaty. Opanuj umiejętności asasyna, korzystaj z akrobatycznych ruchów i twórz serie ataków zadając ciosy mieczem i zdradliwe kopniaki.

* Dungeon Hunter 2

Druga odsłona niesamowitej gry RPG akcji wkracza na twój smartfon z systemem Android. Powracasz do krainy Gothicus jako syn nieśmiertelnego króla. Przetrwaj wojnę, ucieknij z więzienia, podróżuj przez swe królestwo i uratuj je! Wkrocz w mroczną krainę fantasy Gothicus i podziwiaj grafikę HD. Wybierz spośród 3 klas postaci, z których każda posiada 2 specjalizacje. Rozwijaj dziesiątki umiejętności swojej postaci i zbierz setki unikatowych przedmiotów, w tym broń krótką i dystansową. Noszona broń wpływa na wygląd i umiejętności twojej postaci.

* Katalog zawiera również gry dla mniej zaawansowanych graczy, takie jak UNO (gra karciana), Let?s Golf! 2 czy Block Breaker Deluxe 3 (premiera wkrótce) ? trzecią odsłonę najsłynniejszej serii gier w zbijanie cegiełek na komórkach.

Gry Systemy telekomunikacja