GIGABYTE GeForce GTX 690 ? dwurdzeniowy demon wydajności

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować najszybszą na świecie kartę graficzną – GV-N690D5-4GD-B. Model ten to połączenie innowacyjnej architektury NVIDIA z niesamowitą mocą dwóch rdzeni GPU zainstalowanych na pojedynczej płytce PCB. Oprócz najnowszych procesorów graficznych GeForce, wykonanych w wymiarze technologicznym 28nm, na pokładzie GV-N690D5-4GD-B znajdziemy także szybkie pamięci GDDR5 oraz 3072 rdzenie CUDA.Poza tym debiutująca karta zapewnia wsparcie dla standardu Microsoft DirectX 11 i interfejsu PCI-Express 3.0 oraz szeregu wiodących technologii NVIDIA, takich jak 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX i Quad SLI. Dodatkowo GV-N690D5-4GD-B oferuje obsługę rewolucyjnego rozwiązania jakim jest NVIDIA GPU Boost, które odpowiada za automatyczne podbijanie zegarów. Najnowszy produkt GIGABYTE to gwarancja najwyższej mocy obliczeniowej w zakresie generowania grafiki 3D, co z całą pewnością docenią fani gier wideo na całym świecie.

Wydajność

Przekonaj się o niesamowitych możliwościach karty GV-N690D5-4GD-B. Sprawdź co niesie ze sobą połącznie mocy obliczeniowej dwóch rdzeni graficznych z technologiami GPU Boost i Quad SLI. Dzięki takiej konfiguracji najnowszy produkt GIGABYTE zapewnia niespotykany dotychczas poziom wydajności w grach. GV-N690D5-4GD-B to karta graficzna zaprojektowana specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników, dla których najważniejsza jest gwarancja płynnego generowania grafiki w najwyższej rozdzielczości.

 

Wysoka jakość obrazu

GV-N690D5-4GD-B wykorzystuje najnowszą technologię wygładzania krawędzi NVIDIA FXAA, która oferuje o około 60% lepszą efektywność w porównaniu do dotychczas stosowanego standardu 4X MSAA. W przypadku korzystania z algorytmu TXAA możemy mówić o jakości przewyższającej standard 8X MSAA przy zauważalnie niższym obciążeniu GPU. Do tego należy jeszcze dodać nową, poprawioną funkcję dynamicznej synchronizacji pionowej, Vertical Sync, dzięki której karta graficzna automatycznie dostosowuje liczbę wyświetlanych klatek obrazu do możliwości monitora. Wszystko to sprawia, że jakość generowanego przez kartę graficzną GV-N690D5-4GD-B obrazu jest po prostu rewelacyjna.

Wsparcie dla najnowszych technologii

GV-N690D5-4GD-B to wsparcie dla wielu innowacyjnych technologii. NVIDIA 3D Vision Surround to możliwość generowania obrazu 3D a następnie wyświetlania go na kilku monitorach jednocześnie. Niesamowicie wrażenia w grach zagwarantuje technologia PhysX, która odpowiada za kreowanie realistycznych efektów fizyki. Dla prawdziwych entuzjastów, nie liczących się z kosztami, przeznaczony jest tryb pracy SLI, dzięki któremu gracze mogą korzystać z połączonej mocy czterech potężnych procesorów graficznych NVIDIA.

 

Wszystkie karty graficzne GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Więcej informacji na temat GIGABYTE GV-N690D5-4GD-B można znaleźć na stronach:

GIGABYTE: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4205#ov

Facebook:

Aktualności Elektronika