GeForce GTX 670 – karta graficzna z technologią WINDFORCE Triangle Cool

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować najnowszą propozycję dla wymagających graczy ? GV-N670OC-2GD. Model ten, zbudowany w oparciu o rewelacyjny procesor graficzny NVIDIA Kepler, składający się z 1344 rdzeni CUDA i wytworzony w wymiarze technologicznym 28nm, gwarantuje niesamowitą moc obliczeniową oraz wysoką kulturę pracy. GV-N670OC-2GD wyposażony jest także w szybkie pamięci GDDR5 oraz autorski system schłodzenia GIGABYTE WINDFORCE z technologią Triangle Cool. Kolejne atuty debiutującej karty graficznej GIGABYTE to wsparcie dla standardów Microsoft DirectX 11 i PCI-Express 3.0 oraz technologii NVIDIA 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX i 3-way SLI. GV-N670OC-2GD w pełni wykorzystuje również zalety innowacyjnego rozwiązania jakim jest NVIDIA GPU Boost, które odpowiada za automatyczne podbijanie zegarów karty graficznej, co dodatkowo podnosi jej wydajność podczas grania. Połączenie tych wszystkich elementów czyni z GV-N670OC-2GD jedną z najatrakcyjniejszych, w wyższym segmencie cenowym, propozycji dla graczy.

GIGABYTE WINDFORCE 3X z technologią Triangle Cool

Produkty GIGABYTE, oprócz wysokiej wydajności, wyróżniają się także zastosowaniem autorskich, niezwykle efektywnych zestawów chłodzenia. W przypadku modelu GV-N670OC-2GD producent wykorzystał najnowszą wersję systemu WINDFORCE 3X z technologią Triangle Cool. Składa się on z trzech, ultra cichych wentylatorów, które dzięki specjalnie zaprojektowanym łopatkom wirnika gwarantują redukcję turbulencji w przepływie powietrza pomiędzy nimi. Kolejnym elementem WINDFORCE 3X są trzy miedziane rurki cieplne, o średnicy 8mm, które odpowiadają za szybkie odprowadzanie ciepła z powierzchni karty graficznej. Konstrukcja taka oferuje znaczne obniżenie temperatury rdzenia GPU oraz zauważalne zmniejszenie poziomu hałasu generowanego przez kartę graficzną GIGABYTE GV-N670OC-2GD.

GV-N670OC-2GD, podobnie jak flagowy, jednoukładowy model bazujący na procesorze graficznym GTX 680, zapewnia niesamowitą moc obliczeniową oraz obsługę wielu nowatorskich rozwiązań. Jednym z nich jest technologia NVIDIA GPU Boost, która pozwala na dynamiczne podnoszenie zegarów karty podczas znacznego obciążenia podsystemu graficznego, np. w trakcie grania. Dzięki temu miłośnicy gier wideo otrzymują gwarancje płynnej i niczym nie zakłócanej rozrywki. Kolejne innowacyjne elementy zastosowane w GV-N670OC-2GD, to najnowsza technologia wygładzania krawędzi NVIDIA FXAA/DXAA i funkcja dynamicznej synchronizacji pionowej Vertical Sync. Oprócz tego GV-N670OC-2GD oferuje wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision Surround, która umożliwia generowanie obrazu 3D wyświetlanego na kilku monitorach jednocześnie. Ponadto niesamowite wrażenia w grach zapewni technologia PhysX, która odpowiada za kreowanie realistycznych efektów fizyki. Zaś dla prawdziwych entuzjastów, nie liczących się z kosztami, przeznaczony jest tryb pracy SLI, pozwalający na łączenie mocy obliczeniowej trzech kart graficznych bazujących na układzie GeForce GTX 670.

 

Wszystkie karty graficzne GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Więcej informacji na temat GIGABYTE GV-N670OC-2GD można znaleźć na stronach:

GIGABYTE: http://www.gigabyte.com/products/main.aspx?s=43

Facebook:

Aktualności Elektronika