IT expert Group i Commcord – Efekt synergii dzięki połączeniu

Commcord sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze technologii sieciowych oraz ich bezpieczeństwa. W dniu 3 września 2014 roku IT.expert Group zakupiła 52 % udziałów w Commcord, tym samym poszerzając własne portfolio produktowe o kompetencje i rozwiązania wchłoniętego podmiotu.
Commcord sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze technologii sieciowych oraz ich bezpieczeństwa. W dniu 3 września 2014 roku it expert Group zakupiła 52 % udziałów w Commcord, tym samym poszerzając własne portfolio produktowe o kompetencje i rozwiązania wchłoniętego podmiotu. Dla Commcord przejęcie przez IT.expert oznacza możliwość wspólnej realizacji największych projektów IT w Polsce, co stanowi fundament dla dalszego rozwoju.

Podjecie decyzji o zakupie przez IT.expert większości udziałów w spółce Commcord to efekt realizacji strategii rozwojowej oraz budowy szerokiego zakresu oferowanych usług przez całą grupę kapitałową it expert. Inwestycja w Commcord pozwoliła na poszerzenie oferty IT.expert o kluczowy obszar związany z sieciami informatycznymi oraz bezpieczeństwem ,,security ? network?. Połączenie kompetencji, wiedzy, doświadczenia i struktur obydwu spółek zapewni klientom IT.expert możliwość skorzystania z jeszcze bardziej kompleksowych usług w zakresie zaawansowanych rozwiązań infrastrukturalnych.

Commcord w ciągu ośmioletniej bytności na rynku IT w Polsce zdobyło najwyższe poziomy certyfikacji technicznej oraz status partnerstwa wśród czołowych producentów technologii sieciowych i bezpieczeństwa (m.in.: Brocade, CheckPoint, Enterasys, F5, Fidelis, Hewlett Packard, Imerya, Juniper, PaloAlto Networks). Oferta spółki kierowana była do instytucji oraz przedsiębiorstw. Wejście podmiotu do grupy kapitałowej IT expert pozwoli na współdziałanie kapitału, wiedzy, rozwiązań, załogi oraz doświadczenia obydwu pomiotów, które wyrazi się w synergicznym efekcie szybszego rozwoju oraz oferowaniu najwyższej jakości usług z obszaru IT dla nowych i obecnych klientów IT.expert.

Aktualności