Do 5% zwrotu za zakupy w Biedronce, Kauflandzie, Żabce, Orlenie, BP …

Jeżeli kiedykolwiek robiłeś zakupy w sklepach Biedronka, Kaufland, Żabka, Carrefour czy nawet Allegro, Empik i Aliexpress to dzięki nowej platformie zakupowej Lyoness możesz uzyskać do 5% zwrotu. Taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku gdy zatankujesz paliwo na stacji Orlen czy BP.

W jaki sposób skorzystać ?

Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę
https://cbw.to/2e3rja (to mój prywatny link polecający). Po zalogowaniu się na stronę https://www.lyoness.com/pl , uzyskujemy dostęp do ofert wielu sklepów, hoteli, stacji paliw itp.

W przypadku sklepu stacjonarnego zakupujemy bony, którymi możemy posłużyć się w czasie płatności. W przypadku wybrania oferty sklepu internetowego, zostajemy odesłani na wybraną stronę, a po dokonaniu zakupu dostajemy zwrot w postaci odpowiedniego procenta wydanej kwoty. Podobnie jest w przypadku płatności bonami.

W przypadku gdy wartość zakupu przekracza wartość bonu Lyoness, resztę dopłacamy w dowolny sposób.

Zwrot (cashback) wykonywany jest natychmiastowo, po dokonaniu zakupu, na nasze konto w Lyoness. Po uzbieraniu kwoty min. 20 zł możemy ją wypłacić.

Warto skorzystać. W moim przypadku dostałem pierwsze zwroty za wczorajsze zakupy na Allegro i Aliexpress. Serwis Lyoness oferuje dużo więcej możliwości – jednak nie opiszę ich tutaj, ponieważ sam je dopiero odkrywam.

Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Aktualności Internet