Daładuj telefon, a otrzymasz audiobooka

Od wczoraj klienci Orange, którzy korzystają z telefonów na kartę i w ofercie mix mogą wziąć udział w nowej promocji. Za każde doładowanie o wartości co najmniej 25 zł, dostaną kod uprawniający do pobrania audiobooka z serwisu www.audioteka.orange.pl 

W promocji doładowań ?Lato? dostępnych jest pięć audiobooków, które w zamian za doładowanie można pobierać bezpłatnie i korzystać z nich bez ograniczeń czasowych.

Do wyboru są:

  • ?Porywacz cieni. Żeglarze czasu? – Stefana Gemmela,
  • ?Calineczka i inne bajki? – Magdaleny Kuczyńskiej,
  • ?Pan Lodowego Ogrodu? Tom 1 –  Jarosława Grzędowicza,
  • ?Księżniczka z lodu? – Camilli Läckberg,
  • ?Dom nad rozlewiskiem? – Małgorzaty Kalicińskiej.

Aby je dostać wystarczy jednorazowo zgłosić swój udział w promocji, wysyłając SMS o treści LATO, pod bezpłatny numer 815. Po dokonaniu zgłoszenia należy doładować konto telefonu z którego je wysłano, kwotą co najmniej 25 zł. Za każde doładowanie o tej wartości, klient otrzyma SMS-em kod uprawniający do pobrania jednego z promocyjnych audiobooków. Kod zostanie przesłany w ciągu 24 godzin od doładowania i zachowuje ważność do 15 września 2012 r.

Z promocji można korzystać wielokrotnie, co oznacza, że każdy klient biorący udział w promocji może otrzymać komplet objętych nią audiobooków.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na www.orange.pl

Aktualności telekomunikacja