Czym jest Cisco Webex Teams?

Cisco, to nie tylko jedna z największych firm w branży sieciowej, ale także wzór jakości i bezpieczeństwa.

Decydując się na dowolne rozwiązanie z oferty Cisco masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne, a zaprojektowane rozwiązanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania.

Cisco Webex Teams – kompleksowe podejście do komunikacji

Życie współczesnej osoby, to setki wiadomości, maili i telefonów, które dziennie otrzymujemy i wysyłamy. Bardzo często jest to ilość, która przeraża i utrudnia sprawną pracę czy też komunikację. Cisco jako ekspert w branży IT podjął się wyzwania i stworzył innowacyjny system o nazwie Cisco Webex Teams.

Cisco Webex Teams, to niewiarygodne narzędzie łączące w sobie system do wideokonferencji, platformę do zarządzania Twoją pocztą, wiadomościami i połączeniami. Główną ideą, która przekonuje coraz więcej nowych klientów, jest prostota działania, gdyż wystarczy ściągnąć i zainstalować program na dowolne urządzenie, niezależnie czy to telefon komórkowy, tablet, laptop czy komputer prywatny.

Jako, że jedną z najważniejszych funkcji danego produktu od Cisco jest wideokonferencja, oprogramowanie pozwala na dzielenie się i szybkie przesyłanie plików między uczestnikami, a także prowadzenie prezentacji lub innych działań na interaktywnej tablicy. Jako jedno z niewielu oprogramowania do wideokonferencji, za pośrednictwem Cisco Webex Teams możesz prowadzić konferencje nawet do dwustu pięćdziesięciu osób na raz.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Jak i w każdym innym produkcie, który został stworzony przez Cisco, jednym z kluczowych aspektów, jest bezpieczeństwo przesyłanych i przechowywanych informacji, gdyż dobrze wiemy jak bardzo ważną jest ochrona prywatności oraz wszelkiego rodzaju danych osobowych użytkowników.

Każda wiadomość, połączenie czy plik, niezależnie czy został on wysłany czy otrzymany, jest szyfrowany według najwyższych standardów Cisco, dlatego masz pewność, że żadna informacja przesyłana za pośrednictwem Cisco Webex Teams nie ma najmniejszej szansy wycieku na zewnątrz.

Testuj i wybierz narzędzia specjalnie dla siebie

Podjęcie jednoznacznej decyzji jest trudne, właśnie dlatego aby ułatwić wybór możesz najpierw całkowicie za darmo przetestować pełny wachlarz możliwości, które oferuje system do wideokonferencji Cisco Webex Teams. Otrzymasz niezbędne narzędzia i pełny zestaw licencjonowanego oprogramowania od VisionCube (zobacz: https://visioncube.pl/).

Podsumowując, wybór właściwych narzędzi i oprogramowania do wideokonferencji jest istotną decyzją wpływającą na sprawne funkcjonowanie Twojej firmy. W związku z tym warto skorzystać z doradztwa i wieloletniego doświadczenia w branży komunikacji i informacji firmy VisionCube, która dostarczy system do wideokonferencji dostosowany do Twoich potrzeb.

Aktualności Internet