Combo, etui, pokrowiec – ubranie na gadżet

Smartfony, tablety prezentują się świetnie za sprawą nowoczesnego eleganckiego designu. Niestety tworzywo z jakich są wykonane narażone jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Aby nie dopuścić do zarysowań. obić czy innych negatywnie wpływających na wygląd urządzenia uszczerbków warto je ubrać. Ubrać można je w przeróżne pokrowce, które dobrze zabezpieczą urządzenie przed zniszczeniem.

Smartfon
Chcąc uniknąć destruktywnego wpływu trzymania telefon w kieszeni trzeba zabezpieczyć przede wszystkim wyświetlacz. Producenci proponują dobrej jakości folie poliwęglanowe, które warto zastosować przyklejając ją na wyświetlacz. Przy zakupie foli należy wybierać produkty znanych cenionych producentów. W przypadku uszkodzeń mechanicznych dobrze sprawią się etui, combo oraz innego rodzaju pokrowce. Rodzajów ubrań jest naprawdę bardzo dużo. Wykonane są z lepszych oraz gorszych tworzyw, dlatego warto im się dobrze przyjrzeć. Nie należy wybierać zubożałych przezroczystych etui, które w przypadku upadku telefonu nie uchronią go w żaden sposób. Niezwykle dobrze sprawdzą się jednak combo, które wykonane jest z dwuwarstwowej grubej gumy oraz skórzane pokrowce. Jeżeli czujemy dyskomfort noszenia smartfona w kieszeni możemy rozejrzeć się za kaburą montowaną do paska od spodni.

pokrowiec

Elegancka wytrzymała skórzana powłoka futerału

combo

Elektrostatyczna gruba gumowa powłoka combo

Tablet
Duży urok tak samo jak w przypadku smartfonów, tabletowi nadaje sam wyświetlacz. Warto więc o niego dobrze zadbać. Dobrej jakości folia pozwoli utrzymać idealny stan wyświetlacza przez długi czas. Przed upadki natomiast dobrze radzą sobie bumpery, które warto zastosować. Bumpery, to po prostu gumowe zderzaki, które montuje się na krawędziach urządzenia. Dość dobrze amortyzują upadek sprzętu ze sporej wysokości. Lepszy rozwiązaniem może być jeszcze zabezpieczenie silikonowe tzw. plecaków. Chroni całą tylną warstwę tabletu. Idealnym rozwiązaniem są skórzane okładki na tablet. Niestety kosztują dość sporo. Jednak jeżeli chcemy zapewnić kompleksową ochronę swojego sprzętu i cena odgrywa zasadniczej roli to warto skorzystać z okładki skórzanej.

Wyborne etui na tablet

Gumowe zderzaki na krawędzie urządzenia – bumpery

 

Smartfony Tablety