Ceny Nexus 7 2gen. w Polsce ujawnione(nieoficjalnie)

Jeden z Polskich sklepów internetowych dodał do swojej oferty nowy tablet od Google i Asusa w  przedsprzedaży. Tablet miałby być dostępny od 10 września, w cenie 999 zł za wersję WiFi-only. Cena ta jest bardzo atrakcyjna, jak na możliwości, które oferuje urządzenie.

Moim zdaniem polska premiera nastąpi bardzo szybko po premierze światowej, gdyż jest to tylko kilka tygodni różnicy. Zważając na fakt, że na poprzednią generację tabletu w Polsce musieliśmy czekać 2,5 miesiąca, jest to bardzo dobra informacja. Za taki obrót sprawy należy pochwalić Asus Polska, jeśli oczywiście urządzenie wejdzie na polski rynek w tym terminie. Mam nadzieje, że inne urządzenia tej firmy będą wchodzić równie szybko do oficjalnej dystrybucji w naszym kraju.
Jednak dziś około godziny 13.30 tablet zniknął z oferty sklepu, na prośbę Polskiego oddziału Asusa. Uzasadnione jest to tym, że urządzenie nie może być oferowane w systemie przedsprzedaży.
Asus Polska zapewnia, że premiera będzie miała miejsce wkrótce, a oficjalna data zostanie podana po weekendzie. Przedstawiciel Asusa nie potwierdza cen podanych przez sklep, jednak twierdzi, że nie powinny się one znacznie różnić.

Aktualności Android Tablety