Aplikacja SkyCash ułatwia parkowanie

Użytkownicy systemu płatności telefonem komórkowym SkyCash mogą korzystać z aplikacji mobiParking, która pozwala płacić za parkowanie w kilkunastu miastach Polski, w tym w Warszawie. Systemy zostały zintegrowane, dzięki czemu nie trzeba się dwukrotnie rejestrować. Można też zasilać mobiParking pieniędzmi zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce SkyCash lub na koncie bankowym.

mobiParking umożliwia kierowcom szybkie i wygodne płacenie komórką za postój w strefach płatnego parkowania w kilkunastu miastach Polski. Łączy w jednym systemie trzy sposoby regulowania należności: poprzez szybkie kody, wiadomości SMS oraz aplikację mobilną. Dzięki nowym udogodnieniom z ostatniej metody mogą korzystać ? bez konieczności przechodzenia dodatkowego procesu rejestracji ? wszyscy użytkownicy płatności mobilnych SkyCash. Wystarczy pobrać aplikację mobiParking na telefon, a po jej uruchomieniu wprowadzić login i hasło dostępu do SkyCash.

Kolejnym ułatwieniem dla kierowców jest możliwość błyskawicznego zasilania mobiParking środkami zgromadzonymi w SkyCash lub wprost z podpiętej do tego systemu karty Visa. Co istotne, cała operacja odbywa się bez konieczności wychodzenia z aplikacji mobiParking. Żeby doładować konto, wystarczy wpisać kwotę zasilenia i zatwierdzić płatność indywidualnym kodem PIN, tym samym, który służy do potwierdzania transakcji w SkyCash.

– Dzięki integracji obu systemów kierowcy nie muszą martwić się o chwilowy brak środków na zakup biletu parkingowego ? mówi Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. ? Zasilenie mobiParking z konta SkyCash lub karty Visa jest natychmiastowe, a samą transakcję można zrealizować wszędzie i o każdej porze ? dodaje Mazurkiewicz.

Oprócz natychmiastowego zasilania konta mobiParking, SkyCash pozwala też na przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami, doładowania telefonów na kartę, wypłacanie środków z bankomatów, zakup biletów komunikacji miejskiej czy płatności w Internecie. Z aplikacji mobiParking można korzystać w kilkunastu miastach Polski, m.in. Warszawie, Gdańsku czy Szczecinie.

***

SkyCash

SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Stosowany jest do kupowania biletów komunikacji miejskiej, doładowania telefonów na kartę, kupowania gier i treści elektronicznych, a także do rozliczeń pomiędzy znajomymi, płatności w punktach usługowych, np. w kawiarni, restauracji czy taksówce. Do SkyCash można zaprosić posiadacza każdego spośród 40 mln numerów telefonów komórkowych zarejestrowanych w Polsce. W 2011 roku SkyCash zdobył prestiżowe wyróżnienie w kategorii ?Innowacyjny Start-Up / Technostarter?, w ramach II edycji konkursu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Więcej informacji:

www.skycash.com

www.facebook.com/skycash

 

mobiParking

mobiParking to usługa pozwalająca na regulowanie należności za postój w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego, łącząca w sobie wszystkie działające dotąd w Polsce technologie płatności: aplikację mobilną, szybkie kody oraz SMS. Opłaty rozliczane są za rzeczywisty czas parkowania z uwzględnieniem opłaty minimalnej oraz interwałów czasowych obowiązujących w danym mieście. Usługa jest dostępna w Białymstoku, Chełmnie, Chorzowie, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Ostrołęce, Sopocie, Świnoujściu, Szczecinie, Wałbrzychu, Warszawie i Włocławku.

 

Więcej informacji:

www.mobiparking.pl

Aktualności Android Aplikacje Internet