Android 4.3 przyłapany na Samsungu Galaxy S3

Dzisiejszy news ucieszy szczególnie posiadaczy Samsunga Galaxy S3.

W lipcu pojawiły się pogłoski jakoby Samsung miał pominąć aktualizację dla Galaxy S3 i Note’a 2 do Androida w wersji 4.2.2. I chyba rzeczywiście tak się stanie, bo oprócz wycieku tej wersji systemu na Galaxy S3 nic się nie dzieje. Pozostaje nam czekać więc na Zielonego robota w wersji 4.3 który ma się pojawić na wyżej wymienionych urządzeniach już w październiku. Do tego czasu będziemy jednak zasypywani nieoficjalnymi informacjami i przeciekami, takimi jak ten.

W internecie pojawiło się zdjęcie przedstawiające informacje o systemie. Jest dość zamazane, ale bez problemu możemy odczytać nazwę modelu, jak i wersję systemu. Widać, że mamy do czynienia z Samsungiem Galaxy S3 GT-I9300 i Androidem w wersji 4.3 Jelly Bean.

S3-4.3-308x465

 

Blog  freeandroidsas, który udostępnił powyższe zdjęcie, informuje, że zmiany w systemie są znikome i dotyczą jedynie bezpieczeństwa i pracy systemu. Złą wiadomością jest to, że aktualizacja podobno nie będzie zawierać różnych Smart funkcji występujących w Samsungu Galaxy S4.

Moim zdaniem jest to mało prawdopodobne, patrząc choćby na aktualizacje innych urządzeń tego producenta. Jednym z nich jest Samsung Galaxy S2, który otrzymał funkcje znane ze swojego następcy. Patrząc na to, że Samsung Galaxy S3 jest jeszcze bardziej popularny niż S2, myślę że będzie jeszcze długo wspierany i wyposażany w coraz to nowsze funkcje.

Aby moje hipotezy się sprawdziły, musimy poczekać jednak na oficjalne, potwierdzone informacje lub na wycieki nowego oprogramowania.

Ja osobiście bardzo czekam na tą aktualizację, szczególnie właśnie ze względu na nowe funkcje. A wy? Piszcie w komentarzach.

Źródło: sammobile, galaktyczny

 

Aktualności Android Smartfony