Actina Cerberus P6800 czyli prosty w konfiguracji router WiFi

Actina Cerberus P6800 to router, który idealnie sprawdzi się na mniejszych powierzchniach, instalacja urządzenia jest również dzięki niemu szybka. Urządzenie zaprojektowano w zgodzie ze standardem 802.11n – zapewniono prędkość transmisji do 300Mbps oraz zaawansowanymi zabezpieczeniami WPA/WPA2, które chronią sieć przed zagrożeniami. P6800 może pełnić funkcję Acces Point, eliminując martwe punkty sieci.
www_1

Actina Cerberus P6800 posiada zaawansowane funkcje sieciowe takie jak firewall sprzętowy, kontrola rodzicielska, wbudowana obsługa technologii IPTV umożliwiająca korzystanie z wysokiej jakości telewizji internetowej czy w rozgrywek online.

Przycisk WPS pozwola na proste połączenie z innymi urządzeniami przez jedno kliknięcie. Router może pełnić też funkcje uniwersalnego repeatera sygnału sieci bezprzewodowej.

W urządzeniu są dwie anteny o mocy 5dBi więc emitowany przez nie sygnał sieci bezprzewodowej będzie wystarczająco silny dla większości zastosowań w średniej wielkości domach i biurach.

Cerberus P6800 wykonano z przyjaznych dla środowiska komponentów, opakowanie produktu może być poddane recyklingowi, a elementy wykonane są z surowców wtórnie przetworzonych.

Technologia EcoGreen zaimplementowana w urządzeniu aktywnie monitoruje status połączenia i dostosowuje zużycie energii do bieżących potrzeb.
DIAG_P6800

Specyfikacja

Porty: 1+3 10/100 Mbps
przycisk WPS ? łatwe połączenie
Antena: 2x5dBi
Kontrola ruchu
Częstotliwość 2.4GHz
Przystosowany do gier online
WEP/WPA/WPA2
Ochrona rodzicielska
Firewall
300Mbps
Wsparcie IPTV
Stałe połączenie

Dodatkowe informacje

Sugerowana cena detaliczna: 59zł brutto.
Produkt dostępny w dobrych sklepach komputerowych w całej Polsce.

Aktualności Hardware telekomunikacja