Abonament Xbox Live Gold – co możemy zyskać?

Abonamenty na konsole to obecnie nic dziwnego. Oferują je zarówno PlayStation, jak i Xbox. Gdy jesteś posiadaczem konsoli Xbox 360 czy Xbox One, sprawdź razem z nami, co możesz zyskać dzięki dołączeniu do subskrypcji Xbox Live Gold!

Subskrypcja Xbox Live Gold przeznaczona jest przede wszystkim dla tych osób, które chcą grać na konsoli wraz z innymi – znajomymi czy nieznajomymi. Dzięki dołączeniu do członków Xbox Live Gold dla konsoli Xbox 360 oraz Xbox One możemy uzyskać pełną gamę korzyści związanych z trybem wieloosobowym i nie tylko.

Co oferuje Xbox Live Gold?

Posiadacze konsoli, którzy zdecydują się na dołączenie do grona subskrybentów Xbox Live Gold, mogą korzystać z dodatkowych usług w porównaniu do osób, które nie zdecydują się na taki wydatek.

Najważniejszą korzyścią jest możliwość grania w trybie multiplayer, czyli wraz z innymi graczami. Rozgrywka wieloosobowa daje naprawdę niesamowite emocje – możemy wtedy grać z osobami z praktycznie całego świata.

Kolejna atrakcja przeznaczona dla posiadaczy konta Xbox Live Gold to darmowe gry co miesiąc w ramach oferty Games with Gold. Dzięki nim możemy co miesiąc uzyskać dostęp do nowych gier bez żadnych dodatkowych opłat. Wobec tego, im dłużej korzystamy z abonamentu, tym więcej gier możemy zgromadzić.

Subskrybenci mogą też kupować gry z rabatami i oszczędzić nawet do 75% na różnych tytułach gier, dodatkach do nich i innych treściach. Można też uzyskać przestrzeń dyskową do zapisu stanu gier, dołączać do różnych grup i prowadzić rozmowy on-line.

Jak wykupić abonament Xbox Live Gold?

Za 1 miesiąc subskrypcji Xbox Live Gold zapłacimy 29 złotych, za 3 miesiące 79 złotych, z kolei za 12 miesięcy 249 złotych. Wykupienie subskrypcji możliwe jest za pośrednictwem sklepu internetowego Microsoft.

Możemy też kupić doładowania Xbox Live Gold taniej w różnych sklepach internetowych oraz na aukcjach. Ceny wynoszą nawet około 180 złotych za roczną subskrypcję! Pamiętajmy o tym, aby zrobić zakup w zaufanym, mającym dobre opinie sklepie. To się opłaca!

Aktualności Gry