Zarabiaj tworząc treści wideo w Internecie

Serwisy oferujące treści wideo on-line nie są niczym nowym na mapie polskiego Internetu. Dzięki nim każdy, kto tworzy własne treści, może udostępnić swoje filmy szerokiemu gronu użytkowników. Jeżeli Ty także tworzysz wideo, sprawdź w jaki sposób możesz zarobić na swojej pracy, publikując swoje prace w Internecie.

Nowa platforma Twoja.tv to innowacyjna telewizja społecznościowa, umożliwiająca premiowanie pracy twórców wideo bezpośrednio przez widzów. W serwisie każdy wideo bloger może umieścić swoje filmy, a oglądający je internauci przyznają wybranym przez siebie pozycjom punkty. Punkty na platformie są automatycznie przeliczane na wirtualne żetony, które zasilają konto autora wyróżnionego filmu, a następnie mogą zostać wymienione na jedną z wybranych nagród. W katalogu nagród można znaleźć produkty przydatne na co dzień w pracy filmowca, takie jak licencje na wykorzystanie utworów muzycznych oraz sprzęt rejestrujący i naświetleniowy, a także rabaty na zakupy w branżowych sklepach internetowych. Baza dostępnych bonusów powiększa się z każdym dniem, pozwalając filmowcom poszerzać wiedzę i zdobywać profesjonalny sprzęt niezbędny przy tworzeniu kolejnych produkcji.

Twoja.tv to nie tylko sposób na gromadzenie wirtualnych żetonów i ich wymiany na atrakcyjne gadżety, ale także metoda na zaprezentowanie swojej twórczości szerokiemu gronu odbiorców, nie tylko internetowych. Najpopularniejsze filmy są emitowane na dedykowanym kanale w partnerskich sieciach telewizji kablowej. Łączny zasięg 112 operatorów wynosi obecnie 40 000 osób i stale rośnie, dając szansę na jeszcze lepszą promocję teledysków, filmów krótkometrażowych oraz dokumentalnych. Emisja na kanale telewizyjnym to dla twórców szansa na wypłynięcie na szerokie wody i dotarcie do telewidzów pozostających poza zasięgiem platform funkcjonujących tylko w Internecie.

Dodatkową korzyścią dla osób korzystających z platformy Twoja.tv jest jej społecznościowy charakter, dzięki któremu widzowie mają realny wpływ na ramówkę kanału, który aktywnie współtworzą. Głosy poszczególnych użytkowników decydują o tym, które filmy zostaną wyemitowane w telewizji kablowej, zyskując szansę na sukces na jeszcze większą skalę. Przyjazny widzom oraz twórcom system komentarzy umożliwia wymianę opinii i daje pole do dyskusji, a dla początkujących filmowców może stać się nieocenionym źródłem inspiracji, niezbędnej zwłaszcza na początkowym etapie ich kariery.

Aktualności