Wymyśl grę i wygraj !

W związku z polskimi finałami World Cyber Games, które odbędą się 6 października br., na oficjalnej fan stronie WCG Poland w serwisie Facebook pojawiła się aplikacja, która pozwala zaprojektować scenariusz gry na smartfony z systemem Android. Na najlepszego scenarzystę czeka nagroda.

Od 18 sierpnia będzie można zgłaszać swoje propozycje scenariusza na nową grę dostępną dla smartfonów posiadających system Android. Scenariusz gry może powstać w jednej z 9 kategorii: akcja, edukacja, sport, przygoda, puzzle, strategia, karty, wyścigi i inne. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która jest aktywnym fanem profilu WCG Poland w serwisie Facebook.

Nagrodą dla najlepszego scenarzysty jest oficjalny monitor World Cyber Games 2011 ? Samsung 950. Zwycięzca stanie również przed możliwością stworzenia gry na podstawie własnego scenariusza pod okiem najlepszych specjalistów. W puli nagród znajdują się także dwa najnowsze smartfony Samsung Galaxy SII.

Nagrody zostaną wręczone w trakcie polskich finałów World Cyber Games, 6 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. W dniach 7-9 października Warszawa będzie gościła najlepszych graczy komputerowych, którzy będą rywalizować o tytuł Mistrza Europy podczas turnieju Samsung Euro Championship.

Aktualności Android Aplikacje Gry