Wideodomofon IP T24 Mobotix na targach Budma 2012

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2012, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 roku, pod hasłem ?Budownictwo przyszłości?. Zaprezentowane zostaną na nim ?na żywo? rozwiązania marki Mobotix. W szczególności, najnowszy wideodomofon IP T24 Mobotix wyposażony w klawiaturę numeryczną, posiadający niespotykaną w innych rozwiązaniach funkcjonalność. Każda z osób odwiedzających stoisko Mobotix, będzie sama mogła sprawdzić i przetestować działanie wideodomofonu IP T24.

Co wyróżnia wideodomofon IP T24 Mobotix?

  • Dzięki zastosowanej kamerze hemisferycznej oraz wbudowanej pamięci zewnętrznej kamera rejestruje cały obszar wejściowy. Brak ślepych miejsc ? domofon widzi wszystko od ściany do ściany i od sufitu do podłogi.
  • Po wciśnięciu dzwonka domofonu zostaje nawiązane dwukierunkowe połączenie wideo. Można odebrać połączenie na swoim domowym wideotelefonie lub z każdego miejsca na świecie przez komórkę czy komputer.
  • Kamera wbudowana w wideodomofon T24M może nagrywać w sposób ciągły lub np. wtedy kiedy przed domofonem zostanie wykryty ruch.
  • Możesz zapomnieć o swoich kluczach. Domofon T24M pozwoli otworzyć Tobie drzwi za pomocą kodu PIN lub karty RFID.
  • Wideodomofon umożliwia pozostawianie wiadomości głosowej, która będzie odtwarzana po naciśnięciu dzwonka. Można także odtwarzać indywidualne komunikaty dla osób otwierających drzwi kodem PIN lub kartą RFID.
  • Wideodomofon wyróżnia bardzo prosta instalacja. Wystarczy kabel ethernet-owy lub dwużyłowy kabel wraz z adapterem Mx2wire, aby podłączyć domofon do sieci.

Wideodomofon IP T24 to początek nowej linii produktów marki Mobotix z dziedziny automatyki budynkowej, która obsługuje standard VoIP/SIP wykorzystywany w większości telefonów IP.

Zapraszamy do bliższego poznania rozwiązań Mobotix – hala 4, stoisko nr 44.

Aktualności Elektronika