VOD na komputer w Cyfrowym Polsacie

Największa polska platforma satelitarna wprowadza możliwość zakupu dostępu do filmów bezpośrednio w Internecie w ramach nowego serwisu ?VOD Domowa Wypożyczalnia – na komputer?, a w promocji ?1000 seansów po 1zł? udostępnia wybrane filmy na PC, w tym takie hity, jak ?Super 8? produkcji Stevena Spielberga, ?Captain America: Pierwsze starcie? czy ?Transformers 3?, jedynie za złotówkę.

Teraz abonenci Cyfrowego Polsatu będący fanami dobrego kina mogą korzystać z usługi VOD nie tylko na telewizorze, ale także na komputerze, wybierając wśród ponad 900 pozycji filmowych. Nowy serwis na życzenie Internauci znajdą pod adresem www.cyfrowypolsat.pl/vod. Dla ułatwienia nawigacji w ramach ?VOD Domowej Wypożyczalni? udostępniono dwie odrębne zakładki – ?na telewizor? i ?na komputer? ? zawierające usługi dedykowane na różne urządzenia.

Nowy serwis ?VOD Domowa Wypożyczalnia – na komputer?, skierowany do wszystkich abonentów oferty telewizyjnej platformy, jest intuicyjny i prosty w obsłudze, a uruchomienie seansu za jego pośrednictwem wymaga zaledwie kilku kliknięć. Usługa jest świadczona we współpracy z telewizją internetową ipla. Aktualnie Cyfrowy Polsat proponuje swoim abonentom ponad 900 filmów ? od poruszających dramatów, przez podnoszące poziom adrenaliny filmy akcji i grozy, aż po chętnie oglądane komedie, optymistyczne filmy dla dzieci czy kino familijne. Filmy są oferowane w cenach od 4,50 do 8 zł i uwzględniają 10% zniżkę dla abonentów Cyfrowego Polsatu w stosunku do cen obowiązujących w ipla. Filmy można zamówić za pośrednictwem strony www.cyfrowypolsat.pl, SMS lub infolinii operatora. Płatności można realizować na kilka wygodnych sposobów: portmonetką Cyfrowego Polsatu (wartość zamówienia doliczana jest do najbliższej opłaty abonamentowej za regularne usługi), z wolnych środków na koncie abonenckim, e-płatnościami, kartą kredytową.

– Będąc liderem rynku płatnej telewizji i największą grupą medialną w Polsce, konsekwentnie realizujemy naszą strategię polegającą na dostarczaniu do polskich domów najlepszej rozrywki przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii i za pośrednictwem różnorodnych urządzeń. VOD na komputer to nasz kolejny krok w tym kierunku ? mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. – Dzięki nowemu serwisowi nasi abonenci znajdą swoje ulubione produkcje filmowe w Internecie, dzięki czemu będą mieli do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie, np. podczas wyjazdu wakacyjnego. To także dobry sposób na pogodzenie różnych oczekiwań domowników, co do tego, jaki program lub film wybrać na wieczór  ? dodaje Dominik Libicki.

Aby korzystać z serwisu ?VOD Domowa Wypożyczalnia – na komputer? należy zainstalować aplikację ipla. Kolejne kroki są bardzo proste. Wystarczy wybrać film, wykupić do niego dostęp, korzystając z preferowanej formy płatności, a następnie otrzymany kod dostępu użyć do uruchomienia filmu. Dostęp do wybranego materiału aktywowany jest na okres 24 godzin. Niewykorzystany kod można użyć do obejrzenia innego filmu w tej samej lub niższej cenie. Każdy kod jest ważny przez 3 miesiące. Dostęp do filmów mają użytkownicy wyłącznie na terytorium Polski, a wybrany film można oglądać tylko na komputerze, na którym aktywowaliśmy kod.

Z okazji uruchomienia serwisu ?VOD Domowa Wypożyczalnia – na komputer? platforma wprowadziła specjalną promocję ?1000 seansów po 1zł?, dzięki której 1000 pierwszych osób będzie mogło obejrzeć film z wybranej oferty w promocyjnej cenie 1 zł. W tej chwili do wyboru jest 10 tytułów: ?300 (Trzystu)?, ?Super 8?, ?Transformers 3?, ?Capitan America: Pierwsze starcie?, ?Happy Feet: Tupot małych stóp?, ?Prosto w serce?, ?Jaja w tropikach?, ?Hary Potter i Zakon Feniksa?, ?Zodiac?, ?Węże w samolocie?. Z oferty promocyjnej można skorzystać tylko raz i jest ona ważna do wyczerpania puli kodów.

Wraz z rozbudową ?VOD Domowej Wypożyczalni? Cyfrowy Polsat wprowadził także zmiany w dotychczasowej ?Strefie Wideo? na www.cyfrowypolsat.pl. Oferowana przez platformę usługa o charakterze catch-up tv jest teraz dostępna pod nazwą ?Programy Online? w sekcji ?TV Online?. Nadal gwarantuje ona dostęp w Internecie do wybranych programów telewizyjnych z kanałów z posiadanego pakietu telewizyjnego w cenie jego abonamentu. Abonenci mogą wybierać spośród ponad 10 000 materiałów wideo z 26 kanałów telewizyjnych, takich jak np. Polsat, Polsat Sport, FOX, National Geographic Channel, AXN.

Internet Sprzęt satelitarny