Tydzień szalonych cen na smartfony Sony Ericsson w Orange

Od dziś do 29 marca potrwa kolejna edycja promocji szalonych dni w e-sklepie na www.orange.pl. Tym razem w Mistrzowskiej ofercie Orange będzie można kupić nowoczesne smartfony i telefony Sony Ericsson, w cenie obniżonej nawet o 1176 zł (z VAT). Również od dziś w ofercie Orange dla klientów indywidualnych jest dostępny smartfon Xperia S od SONY. 

Z promocji Mistrzowska oferta w e-sklepie Orange mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni chcący kupić smartfona z nową aktywacją oraz klienci przedłużający umowę w ofercie abonamentowej. Do 29 marca mogą w niej kupić jeden z czterech nowoczesnych telefonów, z wybranymi planem taryfowym i umową na 24 miesiące. Wszystkie telefony dostępne w promocji są dostępne w cenie od 3 zł, dzięki czemu kupujący je klienci mogą zaoszczędzić nawet 1176 zł.

Do wyboru są:

  • Sony Ericsson Xperia z PlayStation ? taniej o 1086 zł, w planie z internetem – Pantera II 89,90 lub taniej o 1176 zł, w planie na rozmowy – Delfin II 99,90;
  • Sony Xperia Ericsson arc S ? taniej o 606 zł, w planie z internetem – Pantera II 69,90;
  • Sony Xperia Ericsson neo V ? taniej o 256 zł, w planie na rozmowy – Delfin II 59,90 lub w planie na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych ? Pelikan II 59,90,
  • Sony Ericsson txt ? taniej o 126 zł, w planach Mix, na rozmowy – Delfin II 29,90 lub
    w na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych ? Pelikan II 29,90 lub taniej o 96 zł, w planach na rozmowy – Delfin II 29,90 lub w planie na SMS-y i dostęp do portali społecznościowych ? Pelikan II 29,90.

Oprócz smartfonów w mistrzowskich cenach, klienci indywidualni kupujący nową aktywacje lub przedłużający umowę z Orange mogą wybrać ofertę z planami taryfowymi Delfin II, Pelikan II, lub Pantera II (abonament i mix) i smartfonem SONY Xperia S.

W zależności od czasu trwania umowy i wybranej opcji planu taryfowego, mogą go kupić już od 1 zł.

Więcej o smartfonach w Orange na: www.orange.pl/smartfony

oraz http://www.orange.pl/technotrendy-testy.phtml

Więcej o promocji Mistrzowska oferta w e-sklepie Orange na: www.orange.pl/sklep

Więcej o ofercie Orange dla Firm: www.orange.pl/dlafirm

Aktualności telekomunikacja