Transmisja eliminacji w Startcraft 2

Już w najbliższy wtorek, 30 sierpnia, w warszawskim Sports Barze Łazienkowska 3 odbędzie się transmisja półfinału oraz finału krajowych eliminacji do World Cyber Games 2011 w Starcraft 2. Wyłonią one kolejnych dwóch polskich zawodników, którzy podczas krajowych finałów będą walczyć o cenne nagrody oraz bilet do Korei Południowej na Cyber Olimpiadę w gry komputerowe.

Od godziny 17 fani Starcraft 2 będą mogli na żywo obserwować zmagania najlepszych e-sportowych zawodników. Profesjonalny komentarz pozwoli wszystkim początkującym zrozumieć podstawowe zasady gry. Prowadzący będą także na bieżąco analizować taktyki stosowane przez zawodników.

W meczu o awans do krajowych finałów World Cyber Games walczyć będą Marcin ?diestar? Wieczorek oraz
Rafał ?paranoid? Kontowicz ? uczestnik światowych finałów WCG 2009, które odbyły się w chińskim Chengdu. W finale drugiej tury eliminacyjnej na zwycięzcę tego meczu czeka już najbardziej utytułowany polski zawodnik Starcraft 2, Tomasz ?tarson? Boroń.

Dla fanów emocji płynących spod kół szybkich samochodów zostanie przygotowane stanowisko, gdzie będzie można spróbować swoich sił w grze Asphalt 6 rozgrywanej na smartfonach Samsung Galaxy SII podłączonych do 55 calowego telewizora z serii Samsung Smart TV. Najbardziej odważni będą mogli zmierzyć się z Mistrzem Europy w tą grę, Kamilem Zalewskim.

Aktualności Gry