Telefon na abonament – lepszy niż opcja na kartę?

Jeszcze do niedawna, to telefony na kartę dawały klientom swobodę użytkowania i możliwość pełnej kontroli ponoszonych kosztów. Podążając za potrzebami użytkowników, operatorzy zaczęli udoskonalać oferty abonamentowe w taki sposób, by w pełni dopasować je do oczekiwań klientów. Nju na abonament to wyjątkowa oferta abonamentowa, która łączy w sobie wygodę abonamentu i wolność karty. Umożliwia pełną kontrolę rachunków i zmianę usług, a co najważniejsze, abonenci mają możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Nju na abonament – wygodniejsza oferta tradycyjnego abonamentu

Abonament to opcja, która od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród klientów sieci telekomunikacyjnych. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą być w stałym kontakcie z innymi i z powodów osobistych lub zawodowych, nie mogą sobie pozwolić na zablokowanie możliwości wykonywania połączeń lub wysyłania SMS-ów, co czasem zdarza się klientom, którzy posiadają telefony na kartę. Nju na abonament to idealna opcja dla osób, które:

  • w przypadku usług telekomunikacyjnych, stawiają na komfort – nie chcą zaprzątać sobie głowy koniecznością doładowywania konta, by utrzymać możliwość wykonywania połączeń, a wolą raz na miesiąc zapłacić rachunek, by zyskać nieograniczoną możliwość kontaktu w każdej chwili,
  • nie chcą przepłacać za telefon – osoby, posiadające nju z na abonament, nie ponoszą stałych kosztów, a ich rachunek za usługi telekomunikacyjne jest uzależniony od tego, jak intensywnie korzystali z poszczególnych usług, jeśli w ogóle nie dzwonili i nie wysyłali SMS-ów, zapłacą jedynie minimalną kwotę, określoną w umowie, albo nic (po 3 miesiącach w nju jeżeli włączą usługę „im dłużej, tym lepiej”,
  • nie lubią zawierać długoterminowych umów– w przypadku nju mobile, umowy zawierane są na czas nieokreślony, co oznacza, że można je w każdym momencie wypowiedzieć,
  • chcą mieć możliwość zmiany wybranej usługi w dowolnym momencie – w nju na abonament, można dowolnie zmieniać usługi,  jak w ofercie na kartę, bez konieczności długiego oczekiwania, aż nowe ustalenia wejdą w życie.

Nju na abonament to rozwiązanie, które daje użytkownikom taką samą swobodę, jaką posiadają użytkownicy telefonów na kartę a jednocześnie zapewnia komfort ofert abonamentowych. Szczegóły oferty nju na abonament, można znaleźć na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-abonament

Nju na abonament – wygoda abonamentu i wolność oferty na kartę

Jeszcze do niedawna, różnice w ofertach dla telefonów na kartę i na abonament były diametralne, a dotyczyły przede wszystkim stopnia sformalizowania relacji między klientem a operatorem, możliwością kontrolowania ponoszonych kosztów, a także dostępnością poszczególnych usług. Jednak, w tej kwestii dużo się zmieniło. Wiele profitów, do tej pory dostępnych jedynie w przypadku opcji prepaidowych, zostało płynnie przeniesionych do opcji abonamentowej. Na szczególną uwagę zasługuje opcja nju na abonament, która łączy w sobie wygodę abonamentu, a jednocześnie wolność oferty na kartę. Jakie są różnice między tradycyjną ofertą abonamentową, a opcja nju na abonament?

1.Umowa

W przypadku większości sieci komórkowych, najkrótsza umowa, jaką można zawrzeć na świadczenie usług telekomunikacyjnych to umowa na rok. W nju mobile, klienci podpisują umowę na czas nieokreślony. Co ważne, mogą ją wypowiedzieć w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

2.Rachunki

Klienci, którzy decydują się na tradycyjny abonament, są zobligowani do comiesięcznego uiszczania abonamentu, którego wysokość jest stała, niezależnie od ilości wykonanych połączeń czy wysłanych SMS-ów. Z kolei nju mobile, oferuje korzystne rozwiązanie, zgodnie z którym, klient płaci dokładnie za to, z czego korzystał. Jeśli mało dzwonił i nie wysyłał zbyt wielu SMS-ów, zapłaci minimalną kwotę, czyli 9 zł. Jeśli natomiast korzystał z usług bez limitu, nie zapłaci więcej od kwoty określonej w umowie (19, 29 lub 39 zł). Jak nie korzystał wcale, to już po 3 miesiącach w nju nie zapłaci naprawdę nic, jeżeli włączy bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”.

3.Elastyczność oferty

W przypadku tradycyjnych opcji abonamentowych, dokonanie zmian w ofercie często wymaga konieczności czekania do końca umowy, co może trwać kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. W przypadku nju na abonament, usługę można zmieniać w dowolnym momencie, wystarczy wysłać odpowiedniego SMS-a lub dokonać zmian przez konto na njumobile.pl, a usługa zostanie wprowadzona od kolejnego okresu rozliczeniowego.

4.Dostępność oferty

Zawarcie umowy z nju mobile jest banalnie proste – nie trzeba, jak w przypadku innych operatorów, okazywać dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy opłaconych rachunków. Wystarczy wejść na stronę njumobile.pl, wybrać interesującą ofertę i złożyć zamówienie.

Nju na abonament to masa korzyści dla abonentów: od krótkoterminowych umów, przez swobodę wyboru najlepszych usług, aż po elastyczną kwotę abonamentu, uzależnioną od intensywności korzystania z usług telekomunikacyjnych.

Artykuł sponsorowany

Aktualności Poradniki telekomunikacja